reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja na szczęście nie mam tego problemu uff:) ale jak już się zdarzało to mi pomagał kefir lub jogurt naturalny...

Ja dzisiaj mam tragiczny dzień. Głowa boli, mdli mnie , słaba jestem jak nie wiem co...czuje się jakbym za chwilę miała umrzeć :( chyba że się jakieś chorubasko szykuje ...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem już po wizycie. Niby wszystko jest ok, ale lekarz trochę mnie wystraszył, bo stwierdził, że to nie dobrze, że nie mam żadnych objawów. Na usg wyszło, że jest tętno płodu, ogólnie bardzo mało mówi ten lekarz, nie wiem czy go nie zmienię. Kolejna wizyta 13.02, termin porodu 17.09
Niepotrzebnie :) Moja poprzednia ciąża była bezobjawowa... młoda teraz siedzi obok i się bawi [emoji16]
 
U mnie dwie dłuższe podróże (mam na myśli 5-6 godz) skończyły się krwawieniem. Po pierwszym nie skojarzyłam, że to efekt wyjazdu, a po drugim krwawieniu przeleżałam resztę ciąży. Nie mam zamiaru straszyć, bo każda ciąża jest inna, ale teraz nie będę ryzykować zwłaszcza w pierwszym trymestrze.
 
reklama
A ja dzisiaj po wizycie. Trafiłam na dobrego lekarza na nfz. Serduszko już bije, dzidziuś ma 5mm. Termin na 10 wrzesnia i z usg i z wyliczeń. Jutro jadę na badania i w poniedziałek z wynikami do lekarza. Zastanawiam się, czy nie iść również prywatnie, chciałabym dostać takie zdj z usg
 
Do góry