reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Kurde polska służba zdrowia masakra...godzine do ginki czekałam, a drugie pół żeby mi pielęgniarka kartę ciąży wypisała! Tak jak byłam z niej zadowolona to po dzisiejszej wizycie tragedia...sama się musiałam zapytać czy serduszko bije i czy wszystko jest ok...
Więc tak:) serduszko bije, bąbelek ma 1 cm i narazie jest wszystko ok:)
 
Dziewczyny jestem już po wizycie. Niby wszystko jest ok, ale lekarz trochę mnie wystraszył, bo stwierdził, że to nie dobrze, że nie mam żadnych objawów. Na usg wyszło, że jest tętno płodu, ogólnie bardzo mało mówi ten lekarz, nie wiem czy go nie zmienię. Kolejna wizyta 13.02, termin porodu 17.09
 
Ja dziś miałam iść do swojej gin ale okazało się ze dzis nie przyjmuje jadę później do szpitala, dzis mała plamka z krwi...
 
Kurde polska służba zdrowia masakra...godzine do ginki czekałam, a drugie pół żeby mi pielęgniarka kartę ciąży wypisała! Tak jak byłam z niej zadowolona to po dzisiejszej wizycie tragedia...sama się musiałam zapytać czy serduszko bije i czy wszystko jest ok...
Więc tak:) serduszko bije, bąbelek ma 1 cm i narazie jest wszystko ok:)
Najważniejsze, że serduszko bije i wszystko jest w porządku :)
 
Dziewczyny jestem już po wizycie. Niby wszystko jest ok, ale lekarz trochę mnie wystraszył, bo stwierdził, że to nie dobrze, że nie mam żadnych objawów. Na usg wyszło, że jest tętno płodu, ogólnie bardzo mało mówi ten lekarz, nie wiem czy go nie zmienię. Kolejna wizyta 13.02, termin porodu 17.09

Co za bzdura [emoji23] ja w poprzednich dwóch ciążach nie miałam ŻADNYCH objawów! Nawet nie zemdliło mnie. I chłopcy dorodni i zdrowi. Ciesz sie ze nie tulisz wc kazdego ranka! ;)
 
Dziewczyny jestem już po wizycie. Niby wszystko jest ok, ale lekarz trochę mnie wystraszył, bo stwierdził, że to nie dobrze, że nie mam żadnych objawów. Na usg wyszło, że jest tętno płodu, ogólnie bardzo mało mówi ten lekarz, nie wiem czy go nie zmienię. Kolejna wizyta 13.02, termin porodu 17.09
Moja dzisiaj te jakoś mało gadatliwa hehe zły dzień mają...u niej kolejna wizyta za 4 tyg dobrze że we wtorek idę prywatnie on za to baaardzo dużo gada hihi
@1016lew jedź...i daj znać co powiedzieli :)
 
Kurde polska służba zdrowia masakra...godzine do ginki czekałam, a drugie pół żeby mi pielęgniarka kartę ciąży wypisała! Tak jak byłam z niej zadowolona to po dzisiejszej wizycie tragedia...sama się musiałam zapytać czy serduszko bije i czy wszystko jest ok...
Więc tak:) serduszko bije, bąbelek ma 1 cm i narazie jest wszystko ok:)

Ale cudnie <3 Zazdroszcze, mam nadzieję że jutro też z takimi wiadomościami do Was wróce :D

Ja leciałam w pierwszej ciąży do Grecji i wszystko z fasolka było ok.
No właśnie, czytałam też posta na blogu mamyginekolog i też twierdzi, że można jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań. Chyba zaryzykuje, ale mam wrażenie że lekarze starszej daty mówią, że absolutnie nie a ci "młodszego pokolenia" pozwalają
 
Ale cudnie

No właśnie, czytałam też posta na blogu mamyginekolog i też twierdzi, że można jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań. Chyba zaryzykuje, ale mam wrażenie że lekarze starszej daty mówią, że absolutnie nie a ci "młodszego pokolenia" pozwalają

Ja ponad 9 lat temu z synem miałam starszego lekarza i mówił, że jak ciąża zdrowa i nic się nie dzieje, to ze spokojem można robić wszystko.
 
reklama
Do góry