reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
U nas też max 30 min. Wyjątek to spacer w wózku albo podróż autem. Wtedy 1-1,5h.
Dziewczyny czy wasze dzieci mają równo fałdki na udach? Mama mi zwróciła uwagę że Julek nie ma ich w tym samym miejscu na obu nogach i że kiedyś zwracali na to uwagę badając bioderka. Ortopeda na badaniu nie miał uwag... [emoji848]
 
To jest to krzesełko i jeszcze jest dostawka jak będzie siedziała j jadła . Oparcie i wysokość jest regulowana, jestem zadowolona z zakupu. Myślę że fotelik posłuży nam na trochę dłużej, jak mała zacznie jeść już to spokojnie mogę podawać jej na tym leżaczku . Co myślicie ?Zobacz załącznik 921846
Fajny i chyba mała zadowolona ze tak wysoko siedzi i wszystko widzi :)
 
Hejka czy wasze maluszki mają już regularne drzemki czy może różnie jest są dni ze ma tak samo pierwsze drzemie po pół godz a on 13 14 idzie na dłuższą 2 godz albo odwrotnie w inny dzień jak jest u was?
Wstajemy o 8 to o 10 zasypia na godzinkę potem ok 12. O 14-15 spacer i tu śpi i potem ok 17 też pół godzinki do godziny. Ok 21 zasypia
 
któraś z was położyła maluszka kolo 18 jak chciał spać bo mówią ze przed 18 żeby już nie kłaść dziecka na drzemkę ze ostatnia drzemka powinna się odbyć właśnie przed 18. żeby albo wytrzymało do 18 i kąpiel jedzenie i spanie albo kolo 17 sprobowac żeby się zdrzemnal nie wiem chyba w książce Tracy Hogg czytalam
 
któraś z was położyła maluszka kolo 18 jak chciał spać bo mówią ze przed 18 żeby już nie kłaść dziecka na drzemkę ze ostatnia drzemka powinna się odbyć właśnie przed 18. żeby albo wytrzymało do 18 i kąpiel jedzenie i spanie albo kolo 17 sprobowac żeby się zdrzemnal nie wiem chyba w książce Tracy Hogg czytalam
Zalezy. Ja wole miec wolny wieczor a wiadomo drzemka o 18 rowna sie pozniejsza porav spania nocnego.
Raz do roku , ale teraz nie ma co jechać, sam smog w tej Polsce.

Caly czas byl i przezylas [emoji16] my jedziemy za dwa tygodnie
 
reklama
Do góry