reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny mam pytanie czy wypadaja wam wlosy? Urodzilam w sierpniu i myslalam ze mnie to jakos ominelo a od kilku dniu jest jakas masakra
 
reklama
FT3 i 4 to wolne hormony produkowane na bieżąco. Nawet jak się połknie tabletkę to szybko ich wartość wzrasta w organizmie. Nie wiem. Zwątpiłam. Muszę poszperać.
Mi powiedziala jak na poczatku ciazy jak zbAdalam samo tsh i mialam poziom 8, ze pewnie ft3 i ft4 sa jeszcze w normie, bo one wolno sie zmieniaja
 
Mi powiedziala jak na poczatku ciazy jak zbAdalam samo tsh i mialam poziom 8, ze pewnie ft3 i ft4 sa jeszcze w normie, bo one wolno sie zmieniaja
Może i tak. To ja chyba coś pokręciłam.
Ale pewnym jest, że TSH może się zmieniać nawet przez stres i inne czynniki wpływające na układ nerwowy. Więc do sprawdzenia, czy dawka leku jest odpowiednia najlepiej zrobić te 3 wyniki. Po wolnych hormonach widać, jaki jest ich poziom i razem z wynikiem TSH można stwierdzić, czy jest nadczynność czy niedoczynność.
 
Właśnie dziś akcja ze powoli się przenosimy na fb mamy tam grupę zamknięta.

A ogólnie nie ma co się bać nowości. Wiadomo będzie inaczej tam ale nie znaczy gorzej ale będziemy miały prywatność bo czasem naprawdę osobiście idzie a w sumie każdy może przeczytać.
ja jestem za tym, żeby zamknąć to forum i zrobić prywatne tylko dla nas - ktoś miał pisać do administratorki. Jest tu dużo, bardzo dużo naszych osobistych historii, zwierzeń i przeżyć z czasów ciąży - szkoda to tak porzucać, a przecież nie będziemy pisały na dwóch forach... i jednak to dawało jakiś element anonimowości też.
Może w takim razie spróbujmy zrobić prywatnym ten wątek jednak?
PS. Smutno mi jak nawet jedna osoba przestaje się odzywać, a co dopiero jak połowa wybywa w jednym dniu :(
 
reklama
Kurcze wreszcie doczytałam. Tyle się tu dzisiaj działo a ja też miałam zwariowany dzień i nie miałam czasu was czytac.
Co do TSH to faktycznie ono skacze bo jednego dnia miałam 9,6 a na drugi 4,2 a wszystko było wywołane stresem. Ja też jak już wreszcie ogarnę temat to zrobię młodej już wszystkie badania bo za pierwszym razem wolę trochę więcej wydać ale już jej drugi raz nie męczyć.
My byliśmy dzisiaj na badaniu słuchu
Abr w śnie. To już nasz 3 raz ale na szczęście zawsze wychodzi dobrze. Gnębią nad tam bo jak zobaczyli wypis ze szpitala to dduchaja na zimne. Popołudniu przyjechała do nas pani rechabilitantka. Obniżonego napięcia mięśniowego nie mamy. Kaśka nadzwyczaj jest silna na swój wiek, a już wogole po operacji brzucha to pierwszy raz się babka spotkała że jest tak dobrze. A pracuje już 17 lat z takimi maluszkami i ma tylu chętnych że na wstępie powiedziała że nas prywatnie już nie przyjmnie. Ale ledwo że byliśmy z polecenia siostry naszego kolegi a jeszcze okazało się zna całą rodzinę od strony mojego teścia to się zgodziła i zaczynamy od poniedziałkubo mamy asymetrie. Ponoć tragedii nie maśle wiadomo że czym wcześniej tym lepiej . Już po dzisiejszych masażach głową kręci w obie strony.
 
Do góry