reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
ja jestem za tym, żeby zamknąć to forum i zrobić prywatne tylko dla nas - ktoś miał pisać do administratorki. Jest tu dużo, bardzo dużo naszych osobistych historii, zwierzeń i przeżyć z czasów ciąży - szkoda to tak porzucać, a przecież nie będziemy pisały na dwóch forach... i jednak to dawało jakiś element anonimowości też.
Może w takim razie spróbujmy zrobić prywatnym ten wątek jednak?
PS. Smutno mi jak nawet jedna osoba przestaje się odzywać, a co dopiero jak połowa wybywa w jednym dniu :(
Jestem za ale ja nie umiem ktoś by musiał działać
 
ja jestem za tym, żeby zamknąć to forum i zrobić prywatne tylko dla nas - ktoś miał pisać do administratorki. Jest tu dużo, bardzo dużo naszych osobistych historii, zwierzeń i przeżyć z czasów ciąży - szkoda to tak porzucać, a przecież nie będziemy pisały na dwóch forach... i jednak to dawało jakiś element anonimowości też.
Może w takim razie spróbujmy zrobić prywatnym ten wątek jednak?
PS. Smutno mi jak nawet jedna osoba przestaje się odzywać, a co dopiero jak połowa wybywa w jednym dniu :(
Jestem za ale ja nie umiem ktoś by musiał działać
Dziewczyny pisałam do moderatorki bb wątek da radę zamknąć... Z resztą macie wiadomość na którą mi odpisała... Trzeba by było zakładać nowy wątek by wszystko było tajne...
Screenshot_20181113-184952.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181113-184952.jpg
    Screenshot_20181113-184952.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 349
Hejka noc nawet spokojna ale kurde wstajemy o 5 dla mnie to wcześnie a później o 20 już śpię....

Dzis mam dużo roboty z rana lecę sama na wyniki i na zakupy do sklepu naszego przyjeżdża mama, później zabieram młodego na wyniki ale tam już muszę jechać 16km wracam i po 13 jadę z łaskami spowrotem jedna do ortodonty a później na warsztaty więc Malo mnie będzie, ale jestem....

Goj zrób te biodra wkoncu! Chociaż zapisz młodego niech czas leci a wy zapisani...
 
Ja padlam po 21 a w nocy nie chciało mi się włączać telefonu.... No bo teraz to już mamy poranek.
My dzisiaj z mlodym jedziemy do Centrum Zdrowia Dziecka. Po urodzeniu miał UKM w jednej nerce a na prnatalnych torbiel. Trzeba kontrolować...
 
reklama
Do góry