reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Fajny pomysł z tym kalendarzem. Ja miałam pisać dziennik z pierwszego roku życia dziecka + zdjęcia. Na razie nici z tego - w dzień jestem przywiązana kotwicą, a wieczorem jestem za bardzo wykończona. Przez złe samopoczucie w ciąży nie kupiłam też aparatu fotograficznego (prawie nie wychodziłam z domu, a lubię rzeczy obejrzeć i pomacac zanim kupię) i robię zdjęcia tylko komórką. Niestety Leoś nie jest szczególnie chętny do współpracy przy zdjęciach...
Jakbym czytała o sobie. Mikołaj nie pozuje. Wieczorami padam na ryj. Do wieczora mam inne zajęcia. I wszystko szlag..
 
Cudne! Masz dobre geny :DCo to?Świetnie przybiera ;) Ale świetne zdjęcie. Zrozumiałam początkowo, że dwa razy pracowałaś ta sama pościel :pCoś Ty. Tylko dynia. Zapomniałam że jest halloween, zorientowałam się jak mi dziecko sąsiada zapukało i dzwoniłam do chłopa, żeby kupił dynie i cukierki.Popieram, też to zauwazylam...

To też się dyńką pochwale, o!Zobacz załącznik 912730
Takie świeczniki/lampiony imitujące dynie Halloween. Po 5 w biedrze były...
 
Moj syn tez chcial chodzic po sasiadach na cukierek albo psikus, ale samego go nie puszcze, a ja sie nie przelamie. U nas 6w1 210zl, w gemini chwilowo nie ma, prewenar 270zl, a w gemini 230 zl, a rotarix 310 zl tu i tu, wiec szkoda zachodu moim zdaniem
 
reklama
Do góry