reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Niedzielny BEREK.
Głowa mnie boli ciągle. W nocy też... choć ból zaczyna się przesuwać z prawyj półkuli na środek... Uroczo. Młody od wczoraj nie sr..ł ale brzuch miękki. I odkryłam że tę bliskość mogę mu tyle o ile zastąpić zawijając w becik także zakup otulacza jest NIEZBĘDNY.
Czy głowa może boleć od kręgosłupa?? Bo już nie wiem skąd ten cholerny ból? Boli po prawej skroń ucho szyja czoło zachodzi nawet na oko i potylicę... Szlag mnie trafia. Normalnie zapodałabym jakiś hardcorowy p. bólowy typu tramal czy ketonal... a tak jadę na apapie chyba że skoczę po jaki ibuprofen z nadzieją że da radę...

Od kręgosłupa Cię boli może. Mnie tez bolała wtedy co młody wył i miałam go na rękach ciagle. Mnie w klacie tez bolało i koleżanka co ma chłopa fizjo mówiła ze całkiem możliwe ze od kręgosłupa to
 
Dzięki. A podrzuć gdzie to sprawdzasz to będę sama. Ktoś mi raz pisał ta stronę jak pytałam o zastrzyki i karmienie ale wyleciało mi
Link do: Laktacyjny Leksykon Leków

Link do: e-lactancia.org

Pierwszy link to laktacyjny leksykon leków. Sprawdzasz po substancji czynnej. Minus jest taki, że ta baza daaaawno nie była uaktualniana. W drugim linku wpisujesz nazwę leku lub substancje czynna i otrzymujesz informacje, czy dany lek można, opis badań oraz ewentualnie bezpieczne zamienniki danego leku. Niestety stronka anglojęzyczna, ale to nawet tłumacz Google sobie poradzi od biedy ;) ja osobiście wolę właśnie e-lactancie.
 
reklama
Do góry