reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Głupia ci... to niech się sama tak meczy. Ja zdychalam a miałam dużo mniejsze problemy. Współczuje :/
Dzięki dziewczyny za wsparcie,
Ta lekarka zostawiła mnie w szpitalu , nie kazała nic jeść do obchodu bo mówi nie wiadomo co ordynator na te Cc ..
Byłam też na USG tych nerek teraz niby wyszlo że nic tam nie ma ?? Normalnie nie wyrobie .. ale jutro ponowna konsultacja z urologiem i USG.
Jeszcze raz dziękuję za wsparcie chociaż tu je mam.. :(
 
reklama
Minxior gratulacje [emoji7]Kubuś prześliczny i te włosy [emoji7][emoji8]
Ja siedzę w poczekalni i chyba pobiłam wszelkie rekordy wagi bo przytyłam od początku ciąży całe 700 gram [emoji39] ciśnienie za to mam niskie bo 90/60 i odebrałam wynik GBS i jest ujemny. A teraz informacje dostaliśmy że lekarz spóźni się około godziny [emoji16] [emoji37]

Dziekuje kochana! a wagi pozazdroszcze! mnie zostalo jakies 10kg po porodzie do zrzucenia :( mowi sie trudno...
 
Gratulacje wielkie!! Cześć Kubuś :* Jest piękny :) a Ty nie miałaś mieć 30 cc? Coś wcześniej ruszyło? Super że wszystko dobrze poszło. Wszystkiego dobrego dla Was. :)


Ja!! Małe cycki się zgadzają, ale bliźniaki i chłopiec to nie u mnie :p

Hej, tak-cesarka byla zaplanowana na 30.08. Kiedy przyjechalismy do szpital dzien wczesniej, zrobili nam rutynowe usg, na ktorym wyszlo, ze przeplywy miedzy pepowina a mozgiem sie wyrownuja i lekarze postanowili nie czekac do czwartku. Prawdopodobnie skurcze rozpoczelyby sie sie same lada moment tak czy siak, no a na pewno tak bylo bezpieczniej dla dziecka.
Musze przyznac, ze ja o cieciu cesarskim wiem teraz bardzo duzo, takze gdyby ktos mial jakies pytania, to sluze pomoca :)
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie,
Ta lekarka zostawiła mnie w szpitalu , nie kazała nic jeść do obchodu bo mówi nie wiadomo co ordynator na te Cc ..
Byłam też na USG tych nerek teraz niby wyszlo że nic tam nie ma ?? Normalnie nie wyrobie .. ale jutro ponowna konsultacja z urologiem i USG.
Jeszcze raz dziękuję za wsparcie chociaż tu je mam.. :(

Koniecznie napisz po konsultacji i usg co tam Ci wyszło ... i trzymaj się cieplutko
 
Berek.
Nie słyszałam budzika. Dalej boli mnie od łopatki do nadgarstka. Szlag mnie trafia. Do tego młodemu ten kikut co odpadł to coś teges bo mu z pępka krew poszła czy coś. Wyprawie młodych i ide po gencjane. Z Bartkiem było podobnie... W ogóle Miki ten pępek ma taki dziwny.. ciężko mi dostać się do tej blizny bo jakby fałdki skóry nachodzą na siebie... Mam nadzieję że jak mu to przemyję spirytusem i zalepie gencjaną to się zagoi i nie będzie babrać... Wiecznie ku..wa coś...
Jeszcze muszę dziś z dzwonkiem iść po B. bo ZAPOMNIAŁAM wczoraj o zebraniu. Jak ten ostatni debil...
 
reklama
I gdyby coś mi brakowało do pełni szczęścia jestem przeziębienia... wczoraj na wieczór skrzypialam jak drzwi babcinej przedwojennej szafy. Ja chcę się już czuć w pełni sił.... bo mnie irytuje wszystko... głupi połóg, głupie ciało.
 
Do góry