reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja torby do wózka używałam nie tylko jeżdżąc z wózkiem, ale później gdziekolwiek jak się z dziećmi idzie. Gdzieś trzeba trzymać pampersy, ubranko na zmianę, a przy starszych dzieciach butelkę z wodą itp. Tylko warto zainwestować w DOBRĄ torbę.
 
Wicie gniazda w pelni: czy torba na pieluchy i rzeczy dziecka do wozka jest potrzebna? Uzywalyscie, czy zawracanie glowy?
Internet taka mi podpowiedzial: Link do: ZESTAW MAMY DZIECKA TORBA DO WÓZKA 5w1 MATA GRATIS do granatowego wozidla ok, nie wiem jak z jakoscia...
Hej. Trafil mi siepost na glownej. Polecam serdecznie torbe skip hop, mozesz kupić nawet używaną. Jest pojemna, wytrzymała i pomyślana z ilością kieszonek, przegordek, etc. I tak, torba do wozka sie bardzo przydaje. Pieluchy, chusteczki, pampersy, ciuszki na zmiane, etc.
 
Jak wczesniej? Ja mam zwolnienie do 5.09 a 29.08 ide do szpitala i bede miala cc. Od dnia porodu automatycznie zaczyna sie macierzynski i jest 21 dni na zlozenie wniosku o macierzynski i rodzicielski. Jezeli wyplaca zasilek chorobowy za te reszte czasu, to chyba pozniej portaca sobie z macierzynskiego i tyle.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry