reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Moja Kasieńka już po operacji stan ciężki ale są dobre rokowania. Lewe płuco zaciśnięte ale może da jakoś radę. Jelita udało się poukładać na miejscu no i śledziona też dzięki Bogu nie została usunięta. No i najważniejsze że dało się ja nie wiem jak to napisać zszyć czy zamknąć. Liczę na nią że jest silna. Że da rade rade jakos z tego wyjść. Jutro do niej jadę choćbym miała tam te 60km przejść na nogach. Tylko przez te pieprzone upały ledwo żyje w dodatku od wczoraj rana też nie śpię a w nocy z piątku na sobote też niewiele spałam. Jak wstaje i trochę pochodzę to mi szumi w uszach.
W dodatku boję się strasznie o męża. Co chodzi o psychikę to słyszę przez telefon że całkowicie mu siadła. Może jak wreszcie się prześpi będzie lepiej . Ale on z tych miękkich co chodzi o takie sytuacje.
Będzie dobrze silna kobieta z niej a ty poproś na noc coś uspokajającego i coś na sen musisz być przy niej wyspana dasz radę trzymam kciuki
 
reklama
Maura cudownie ze masz inne doświadczenia niż ja, to daje nadzieję!

Efka dobre wieści!

Może też miałam szczęście ze trafili mi sie tacy lekarze. Dr ktory szczepil to jak to mowia stary wyjadacz ale pracujący w szpitalu dziecięcym taki co pamieta pewnie epoke dinozaurów, moja pediatra ciągle jeździ szkoli sie uczy, sprawdza nie jest wierna jednej szkole tylko zapoznaje się ze wszystkimi nowościami, odnosi do badan analizuje. Myślę ze jakby wielu lekarzy zmieniło swoje podejscie to naprawde bylo by lepiej a czasem zwykle skierowanie na podstawowe badania nic nie kosztuje a wiele moze powiedzieć o stanie zdrowia i mozna zapobiec tym skutkom ubocznym:)
 
Efka, super że operacja się udała, cały czas trzymamy kciuki. Te małe istotki to prawdziwe herosy, wiele potrafią znieść i walczą wytrwalej niż niejeden dorosły.
 
A Mama7 to Ty chyba pytałaś o test pappa. Wyszedł mi prawie dobrze bo w trizomi bodajże Edwardsa wyszło mi troszkę tam więcej i mnie o tym informowali ale żadnej tragedii tam nie było. Podejrzewali że to może być od nadciśnienia które może dopiero w 3 trymestrze się ujawnic

Dziękuję za info.. modlimy się dalej.. będzie dobrze- naprawdę w to wierzę.. jutro jak spotkacie się z mężem na pewno razem będzie wam łatwiej.
 
Widzę że dzisiaj chyba wszystkie mamy ciężki dzień . Nie dość że gorąco , duszno i ciężko to jeszcze takie wiadomości od samego rana .
Oby jutrzejszy dzień był lepszy i bardziej pełny energii .
@Efka19840 ja się modliłam za Twoją kruszynkę i zamierzam to jeszcze raz dzisiaj uczynić . Wierzę że wszystko będzie dobrze. Jak nie będziesz mogła spać poproś o coś na uspokojenie żebyś jutro miała dużo siły dla swojej córci i męża. Trzymam za was kciuki .
 
reklama
Do góry