reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dzień dobry w sobotę :)
Ja już jakoś lepiej choć nie do końca, nospa mi pomogła ale czułam się tak jak nigdy w tej ciazy. Dobrze, że we wtorek mam usg a w czwartek lekarza i zobaczymy. Jutro wieczorem będę już w Wawie byle do tego czasu było wszystko znośnie a zwłaszcza jutro w pkp.

Teraz jedziemy do Trzebiatowa, bo tam mamy dom i rodzice tam zostają a ja z nimi jeszcze dwa dni. To 10 km do morza, ale ja już dziś odpuszczam.

Z tym woodstockiem to wiem... jeśli będę się tak czuć lub lekarz choć da cień wątpliwości to zostanę. Trochę rozsądku mam( chyba :p )

Mam tylko nadzieje, że to nie skurcze przepowiadające bo wtedy aż boje się tych normalnych :)

Może coś Ci zaszkodziło tak jak pisała @GoJ. Dobrze ze już lepiej ...
 
reklama
Tez sie witam!
Poprzednia noc byla wspaniala, prawie sie nie budzilam, a dzisiejsza to koszmar...ciagle bole i napiecia brzucha. Wstawalam kilka razy, nie moglam znalezc pozycji i mialam wrazenie, ze pol nocy nie spalam...ech...nad ranem w koncu wzielam nospe i jakby troche lepiej z brzuchem.
Mialam jeden dzien super samopoczucia i jedna pieknie przespana noc, a teraz nastapila powtorka z rozrywki, czyli kiepskie samopoczucie ciezarnej.
A propos randek. Wczoraj mnie wytrzeslo w samochodzie- jak mnie boli brzuch to nie lubie jezdzic. Ksiezyc byl swietnie widoczny, Mars tez. Zrobilismy ognisko, upieklismy kielbaski, pilismy Warke 0,0%. Strasznie to slodkie ;) i potem sie cala noc meczylam nie mogac spac...
@StarAnia - wspolczuje goraczki, zdrowka!
@KINDERBUENOO88 jak zakonczyla sie sprawa bolu brzucha? Lepiej sie juz czujesz?
@Mama7 powodzenia na wizycie, zawsze jestwm pod wrazeniem Rwojej energii i pracowitosci
Milego i spokojnego dnia wszystkim!

Tobie tez miłego dnia !
 
Cześć dziewczyny.
Nie śpię od 5. Jakoś gorąco i niewygodnie mi było i wstałam. Ogarnęłam prasowanie i wykąpałam sie. Reszta spi to chwila na książkę.

Aniu zdrówka. Gorączka nie brzmi dobrze, zwłaszcza z bólem gardła... mam nadzieję że to z przegrzania i szybko przejdzie.

Jak tam randki wasze wczorajsze?

Jadę na 12 do lekarza, ale na koniec świata to pewnie wieczorem zajrzę.

Miłej soboty

Tobie tez miłego dnia !
 
Dzień Dobry w sobotę. Z tego co widzę to wszystkie nadal w dwupaku. No i ok. Dziewczyny ze słabym samopoczuciem trzymajcie się i zróbcie wszystko żeby było Wam lepiej i żebyście się nie męczyły. Tym co maja maluchy z główkami u góry jeszcze oczywiście zycze obrotu. U mnie póki co dobrze , w miarę spałam ale śniło mi się rodzenie , możliwe ze coś mnie brzuch bolał trochę ale ogólnie spoko. Narazie nadzieje na dość udany dzień. Chłop na działce coś ma kopać, młode dogonię do włączenia prania i zmywarki, może starsza mi poprasuje bo wypralam prześcieradła, kołderki, i pieluchy nie prasowane były. Potem się będzie widzieć. Ostatnio się lepiej czułam jak pojechałam do matki i siedziałam w ogrodzie niż wczoraj co cały dzień leżałam. Wiec może się coś ruszę z Domu. @GoJ daj znać jak się masz jak wstaniesz.
 
Dzień Dobry w sobotę. Z tego co widzę to wszystkie nadal w dwupaku. No i ok. Dziewczyny ze słabym samopoczuciem trzymajcie się i zróbcie wszystko żeby było Wam lepiej i żebyście się nie męczyły. Tym co maja maluchy z główkami u góry jeszcze oczywiście zycze obrotu. U mnie póki co dobrze , w miarę spałam ale śniło mi się rodzenie , możliwe ze coś mnie brzuch bolał trochę ale ogólnie spoko. Narazie nadzieje na dość udany dzień. Chłop na działce coś ma kopać, młode dogonię do włączenia prania i zmywarki, może starsza mi poprasuje bo wypralam prześcieradła, kołderki, i pieluchy nie prasowane były. Potem się będzie widzieć. Ostatnio się lepiej czułam jak pojechałam do matki i siedziałam w ogrodzie niż wczoraj co cały dzień leżałam. Wiec może się coś ruszę z Domu. @GoJ daj znać jak się masz jak wstaniesz.
To może wybierz się z mężem na działkę :) na mnie też leżenie w domu nie wpływa dobrze :) z książką wolę iść do sadu na leżaczek i pomimo tego że trochę mniej wygodnie niż w łóżku to samopoczucie lepsze :)
 
Hejo :)
U nas była burza, ale to nic nie dało. Taki gorąc że spałam nago a mimo to się ukleilam.

Dareczka1994, dawno się tak nie uśmiałam :)

Ej, może jestem dziwna ale ja bym się naprawdę cieszyła z cesarki. I ogólnie taki był mój pierwotny zamysł. A moja mała uparcie główka w dół siedzi i nie wiem jak to będzie.... Wiem że niektóre dziewczyny załatwiają zaświadczenia od psychiatry, żeby mieć cc. Ja nie będę sama podejmować decyzji i kombinować bo wierzę że lekarz będzie wiedział co robi. No i że jednak moja ciąża naprawdę jest cudem, także niech Bóg kontynuuje swój plan, bo pewnie zna już jej drogę wyjścia :)
A dlaczego chciałabyś cesarkę ? Tak z ciekawości pytam :)
 
reklama
Drogie mamy czy to normalne że od 2 tygodni czuję się święta. Budzę się już zmęczona, mam ataki duszności, zawroty głowy itd...... czy to po prostu moje wrodzone lenistwo?
 
Do góry