reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja przy obu ciążach miałam starzejące się łożysko i panie na porodówce cmokały, pokazywały sobie oczami i pytały czy palę papierosy.
Na co ja że nie pale i nawet w domu nie pali nikt. To mi głupie nie wierzyły.
Teraz ginekolog mi sprawdzał w 29tc i mówi że już widzi zwapnienia.
I powiedział że tym razem też mi nikt nie uwierzy z tym paleniem ale że widać taka "uroda" tego mojego łożyska i tyle.
Wód było w sam raz. Bo mówił jeszcze że jakby wód było mało to on by sam widział czy ja sobie popalam czy nie.
No ja też mam sporo wód :) Nie wiem skąd te starzenie ;) Ale mam to gdzieś, ważne, żeby mały urodził się cały i zdrowy :)
 
reklama
Kilka dziennie np. do jogurtu dorzucić czy owsianki. Podobno skracają pierwszy etap porodu i dochodzi się szybciej do pełnego rozwarcia. Zaszkodzić niż zaszkodzi a może pomoże :p
Ja muszę w miarę sprawnie rodzic co by mnie pokroić nie chcieli.
Już z góry.jest tu ustalone że samodzielne malowanie mieszkania wywołuje poród.
Co.wy się łudzicie jakimiś malinami :laugh2::laugh2::laugh2:
 
No dziś mi znalazła łożysko ze 3st. I postraszyła.
A gdzie teoria że najważniejszy dla ciężarnej jest spokój?!? Jak na każdym kroku Cię straszą. Albo co gorsza rzucą hasło, nie wyjaśnią A my szukamy w skarbach internetu i nakręcony się coraz bardziej. Trzymam kciuki żeby ten 3 śr nie miał na Ciebie i maluszka większego wpływu.
 
Moi chłopcy u teściowej.
Wczoraj ich wieczorem zawiozłam "na.nocke"
A.że dziś za płotem mieli żniwa to zostali się cały dzień bo atrakcja.
No i druga nocka została "wynynana"
Muszę im spakować czyste ciuchy na jutro i piżamy na dziś i dowioze.
Pojedziemy sobie rowerami z chłopem. Mam do.teściowej 2,5km, z czego połowa drogi przez las.
 
reklama
Tzn. ja też nie popieram palenia w ciąży i myślę, że dwie kreski na teście to najlepszy powód do rzucenia (ja tak rzuciłam palenie prawie 5 lat temu). Na pewno nie jest to obojętne dla dziecka mieszkającego w naszej macicy, zresztą są badania na ten temat, więc nie ma co się rozpisywać. Jednak myślę, że wszystkie jesteśmy dorosłe i same podejmujemy decyzje.

Natomiast jeśli chodzi o łożysko, to przekazałam informacje, które sama otrzymałam od lekarza :) Wierzę, że wszystko będzie ok :)
 
Do góry