reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A ja właśnie kończę układanie póki co w szafkach . W tych zakamarkach ubranka od 62 do 94. Moja koleżanka mówi ,ze za mało , ale ja tam uważam , ze zawsze można dokupić :) najważniejsze ,żebym miała dużo body na zmianę . Na zdjęciu jest otulacz , kokon, który zakupiłam maleńkiej :) I rożek , który zimą będzie służył jako kolderka do wózka lub mata :)
Mam 10 pieluch tetrowych. Kupiłam te z lupilu, bo jakościowo wydawały mi się fajne i trafiłam na promocje, tak że jedna kosztowała 4 zl. Wiem ,ze to dużo , ale nie powinna się zrobić szmata z niej. A chyba też dobrze będzie jak dokupić jakieś tańsze , chociaż z 5 sztuk :)


Powiem wam szczerze , ze uwielbiam to szykowanko. Chce odmalowac meble siostry i zrobic z nich dzieciecy regalik :) Jeszcze jakieś 100 dni i zobaczę dzidziusia !:)

Super rożek i kokon. Wszystko super ale to piękne
 
A ja właśnie kończę układanie póki co w szafkach . W tych zakamarkach ubranka od 62 do 94. Moja koleżanka mówi ,ze za mało , ale ja tam uważam , ze zawsze można dokupić :) najważniejsze ,żebym miała dużo body na zmianę . Na zdjęciu jest otulacz , kokon, który zakupiłam maleńkiej :) I rożek , który zimą będzie służył jako kolderka do wózka lub mata :)
Mam 10 pieluch tetrowych. Kupiłam te z lupilu, bo jakościowo wydawały mi się fajne i trafiłam na promocje, tak że jedna kosztowała 4 zl. Wiem ,ze to dużo , ale nie powinna się zrobić szmata z niej. A chyba też dobrze będzie jak dokupić jakieś tańsze , chociaż z 5 sztuk :)


Powiem wam szczerze , ze uwielbiam to szykowanko. Chce odmalowac meble siostry i zrobic z nich dzieciecy regalik :) Jeszcze jakieś 100 dni i zobaczę dzidziusia !:)
Woow, masz tego na prawdę sporo!
Ja mam 1/4 może i nie zamierzam dokupować. Pewnie jeszcze parę ciuszków kupią dziadkowie, bo moją mamę cieszy to tak samo jak mnie, ale ma zakaz szaleństw ;) U mnie dziś też dzień segregacji i wyszło to tak jak na foto. Oprócz tego mam jeszcze kombinezony, kocyki, pościele ale to w osobnej szafie. A może za mało? Dziewczyny z doświadczeniem?
Załączam też fotkę z szaleństw w smyku i tam, gdzie 3 ubranka to lumpex ;)
A rożek i kokon przecudne :)
 

Załączniki

  • szafa1.jpg
    szafa1.jpg
    65,1 KB · Wyświetleń: 123
  • smyk.jpg
    smyk.jpg
    103,2 KB · Wyświetleń: 142
  • lumpek.jpg
    lumpek.jpg
    104,7 KB · Wyświetleń: 112
Ale fajnie popatrzeć na te małe ciuszki-okruszki :-D zazdroszczę! Jak wytrwamy do 30tc to zacznę szykować wyprawkę. Jeszcze 5 tyg. Wytrzymam
 
Woow, masz tego na prawdę sporo!
Ja mam 1/4 może i nie zamierzam dokupować. Pewnie jeszcze parę ciuszków kupią dziadkowie, bo moją mamę cieszy to tak samo jak mnie, ale ma zakaz szaleństw ;) U mnie dziś też dzień segregacji i wyszło to tak jak na foto. Oprócz tego mam jeszcze kombinezony, kocyki, pościele ale to w osobnej szafie. A może za mało? Dziewczyny z doświadczeniem?
Załączam też fotkę z szaleństw w smyku i tam, gdzie 3 ubranka to lumpex ;)
A rożek i kokon przecudne :)
Ciuchy zajebiste kurtka ze smyka boska to moje kolory
 
I plus jest taki, że chociaż byłam w 100% nastawiona na dokupienie komody, to chyba zrezygnuję, troszkę się przeorganizujemy i się pomieścimy z maluchem, kupić zawsze można. A nie chciałabym zagracić pokoju, tym bardziej, że sama będę tam przez jakiś czas z dzieciątkiem stacjonować. Mój D. ale się zdziwi, jak powiem, że nie kupujemy komody-przyzwyczajony jest, że raczej zawsze coś kupujemy :-DI jak piszesz @seremida, lepiej inwestować w większe ciuszki, z krórych nieznacznie, ale wolniej dziecko wyrasta. A jak się okaże w pierwsze dni, że mam za mało, to zawsze można dokupić, chociażby kilkoma kliknięciami.
Ale nie wiem kogo ja oszukuję, na bank coś jeszcze dokupię jak wpadnie mi w oko. W ogóle nie oszczędna jestem w tej ciąży :confused:
 
reklama
Do góry