reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

w zwykłych badaniach wychodziła mi na czczo podwyższona. Nawet 106 mi raz wyszło. Bylo to w 2 lub 3 miesiącu. Później krzywa cukrowa. Ale tak to juz z podwyższonym wynikiem miałam skierowanie do diabetologa. Tam mialam zalecenie diety cukrzycowej i pomiar cukrów na czczo oraz godzinę po posiłku codziennie przez jakiś okres. Nic to nie dało, więc dostałam insulinę na noc. Ale kazdy przypadek jest indywidualny. Jaki masz wynik?

Sent from my PRA-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
Ja wczesniej mialm jakies 80, a przy badaniu onciazenia wyszlo mi 103/79/78. Zrobilam sobie dzisiaj glukoze na czczo tak na wszelki wypadek, jak zle wyjdzie znowu to trudno. Zobacze co powie lekarka.
 
reklama
Mam taka madzieje, nawet sie zastanawialam, czy mi probowek nie pomylili-moze to magiczne myslenie, ale co mi wadzi sprawdzic?
Ja po badaniu na grupę krwi pomyślałam, że pomylili próbówki... caaaaałe życie byłam przekonana, że mam krew 0+ a ginekolog oświecił mnie, że A+. Aż cały czas korci mnie, żeby powtórzyć to badanie gdzie indziej :D
 
Ja po badaniu na grupę krwi pomyślałam, że pomylili próbówki... caaaaałe życie byłam przekonana, że mam krew 0+ a ginekolog oświecił mnie, że A+. Aż cały czas korci mnie, żeby powtórzyć to badanie gdzie indziej :D
Nie dziwię się - tez bym się zdziwiła. A wcześniej miałaś określana grupę krwi? To poważna sprawa wiec może warto jeszcze raz sprawdzić.
Nie chodzi mi o sianie paniki, ale nie takie rzeczy się zdarzaja
 
Ja wczesniej mialm jakies 80, a przy badaniu onciazenia wyszlo mi 103/79/78. Zrobilam sobie dzisiaj glukoze na czczo tak na wszelki wypadek, jak zle wyjdzie znowu to trudno. Zobacze co powie lekarka.

Mi lekarka napisała na kartce że mają być Max wartości do czasu 0/60/120 _ 92/180/153 gdyby choćby jedna wartość była wyższa mam natychmiast przyjść nie czekać na wizytę. Tylko ona przyjmuje raz na 2 tyg i teraz 28 mają a potem powinna być 11 czerwca ale akurat zaczyna tego dnia urlop i będzie 25 czerwca.
 
Ja po badaniu na grupę krwi pomyślałam, że pomylili próbówki... caaaaałe życie byłam przekonana, że mam krew 0+ a ginekolog oświecił mnie, że A+. Aż cały czas korci mnie, żeby powtórzyć to badanie gdzie indziej :D
A miałaś jaķąś operacje w życiu bo przy transfuzji może dojść do zmiany grupy krwi.
 
reklama
Ja to dziś śpię cały dzień. Na obiad gołąbki z młodej kapusty straszną mam ochotę już jadłam zasmażaną kapustkę młodą. Kolejna zachciewajka
 
Do góry