reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Laski, wróciłam właśnie z lidla, oczywiście napatrzeć się nie mogłam, przepiękny śpiworek do nosidełka, spodenki, dresiki, piżamki, rajty, skaprety, tetry, tylko...wszystko zostało dziewczyńskie! Jakaś epidemia chłopców chyba idzie, ograniczyłam się tylko do skarpetek-3 pary za dychu.
Cytologię miałam we wrześniu i była ok, lekarz stwierdził, że w ciązy nie robimy-przynajmniej na razie, ale ja lekarza mam średniego, więc nie wiem, czy być powinna...
Ja miałam cytologię w czerwcu, mówiłam lekarzowi, ale zrobił mi w ciazy kolejna

oar8yx8d6a2llcco.png
 
reklama
Już po. wycięli mi w cholerę dziąsła. Zgorzel się zrobiła bo pod dziąsło jakieś jedzenie się dostawało. Zęba nie wyrwą przed porodem bo nie mogą RTG robić i boją się ryzyka. Teraz ze cztery dni ma boleć i goić się. Póki comam zdrętwiałą buzię. Ale czasami zarywa mnie... Mam dwie płukanki antybakteryjne. I apap... tyle. Ech.
 
Już po. wycięli mi w cholerę dziąsła. Zgorzel się zrobiła bo pod dziąsło jakieś jedzenie się dostawało. Zęba nie wyrwą przed porodem bo nie mogą RTG robić i boją się ryzyka. Teraz ze cztery dni ma boleć i goić się. Póki comam zdrętwiałą buzię. Ale czasami zarywa mnie... Mam dwie płukanki antybakteryjne. I apap... tyle. Ech.

Trzymaj sie !


p19u3e3k367ah8zu.png
 
reklama
Hej, dawno mnie tu nie bylo.. Chcialam tylko poinformowac ze do grona dzieciaczkow z wrzesnia 2018 dołacza moj SYNEK. w poniedzialek poznalam plec. :) cieszymy sie z mezem baaaardzo :)
To ktora plec narazie wygrywa?? :)
Pozdrowienia dla mamusiek

Ostatnio ktoś pisał ze dużo chłopców , część jeszcze nie wie napewno


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Do góry