reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U mnie z usg raz mówią, że 21.09, raz że 23.09, a że ciąża z zaskoczenia to nie chcę się sugerować OM, podobno najbardziej miarodajne w takiej sytuacji jest właśnie najbliższe usg.
Ja też chodzę i na nfz i prywatnie. W sumie nigdzie jeszcze karty nie mam. Ale będę chcieć mieć u lekarza z nfz.
Prywatnie nie byłam już miesiąc, bo chcę mieć wyniki z usg które robię u specjalisty.
Ogólnie ostatnio też widziałam jak fajnie się moje Małe ruszało :tak::-) :) ale dosłownie kilka sekund.
Z kręgosłupem mam duże problemy nawet bez ciąży, jestem po operacji. Teraz też boli, najczęściej krzyże. Ogólnie to nie powiem, żebym się dobrze w tej ciąży czuła :no: ale byle do przodu :biggrin2::biggrin2:


Oj to z kręgosłupem współczuję. Mnie tez boli ale do wytrzymania. Kupiłam poduche i nie powiem lepiej jest. Ja 14.03 mam usg genetyczne to już mam nadzieje będzie wszystko wiadomo. U mnie z nowy po ostatniej wizycie coś z lozyskiem nie halo ale to podobno jeszcze trochę trzeba poczekać żeby na 100 % stwierdzic na razie leżenie.
 
reklama
U mnie z usg raz mówią, że 21.09, raz że 23.09, a że ciąża z zaskoczenia to nie chcę się sugerować OM, podobno najbardziej miarodajne w takiej sytuacji jest właśnie najbliższe usg.
Ja też chodzę i na nfz i prywatnie. W sumie nigdzie jeszcze karty nie mam. Ale będę chcieć mieć u lekarza z nfz.
Prywatnie nie byłam już miesiąc, bo chcę mieć wyniki z usg które robię u specjalisty.
Ogólnie ostatnio też widziałam jak fajnie się moje Małe ruszało :tak::-) :) ale dosłownie kilka sekund.
Z kręgosłupem mam duże problemy nawet bez ciąży, jestem po operacji. Teraz też boli, najczęściej krzyże. Ogólnie to nie powiem, żebym się dobrze w tej ciąży czuła :no: ale byle do przodu :biggrin2::biggrin2:


To po terminie widać podobny tydzien jak u mnie jesteś :-)
 
O dzięki. Mnie wlaśnie boli tak jakby wyżej kosci ogonowej jak zaczynają sie pośladki po obu stronach. A mnie znowu od 2 dni ostanich znowu zaczelo bolec ale bardziej niz ostatnio i inaczej. Czasem ból promieniuje do pachwin.
A możesz napisać w którym Ty jesteś tygodniu.
Trzymam kciuki za wizytę:wink:
Hej, ja mam problemy z krzyżm dokładnie. Ostatnio już mniej na szczęście.
Oki zapytam ;) od razu dam znac ;) trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko ok z malenstwem ;)
Trzymam mocno kciuki!!!
O juz mam.
Moje 55 mm drugie szczęście.
Trochę slabe zdjęcie ale jest
Śliczne maleństwo [emoji7]
Ja jeszcze w szpitalu, ale na szczęście już nie krwawię i z bobo wszystko Ok. Ładnie urosło ma już 36mm wiec z usg 10+4 i z badania tez lekarz mówił ze ładne 10 tygodni macica miękka i krwawienie musiało być z szyjki. Narazie mam leżeć i odpoczywać, ale póki co się nie martwić bo z ciąża jest Ok. Jutro powinnam wyjść do domu dziękuje za wszystkie Wasze słowa otuchy :)
Na pewno wszystko będzie dobrze! [emoji8]
 
Oj to z kręgosłupem współczuję. Mnie tez boli ale do wytrzymania. Kupiłam poduche i nie powiem lepiej jest. Ja 14.03 mam usg genetyczne to już mam nadzieje będzie wszystko wiadomo. U mnie z nowy po ostatniej wizycie coś z lozyskiem nie halo ale to podobno jeszcze trochę trzeba poczekać żeby na 100 % stwierdzic na razie leżenie.

Trzymam kciuki żeby się łożysko poprawiło. Chyba sporo nas jest z tym terminem :)
Moje dzieci się nie spieszą na świat, więc mam nadzieję że do października się nie przeciągnie ;)
 
Dziewczyny co na przeziębienie. ? Zlapalam chyba coś od syna chodze i pociagam nosem.
Z własnego doswiadczenia. Bylam zakatarzona w 6 tc.
Poniewaz nie jestem zwolennikiem mleka z czosnkiem to zjadalam go bardzo duzo na kanapce. Tak drobniutko pokrojonego. Herbata z duża ilością cytryny.
Mozna tez inhalacje stosowac z samej wody z soli morskiej.
Dopóki nie ma gorączki to ratuj sie naturalnie. Jak jest goraczka to trzeba iść do lekarza.
 
Ostatnia edycja:
No i po ;) nie widzialam jak machalo raczkami ale za ro widzialam jak mu serucho mocno bilo ;D robila mi tylko usg przez brzuch bo bylam u niej 2 tyg temu ale ciesze sie ze wszystko jest w porzadku:D a co dk boli krzyzy to dowiedzialam sie ze tak nie powinno byc i wtedy eziela mnie na fotel stwierdziła ze wszystko w porzadku i w razie czego zazywac nospe. Dltego wydaje mi sie ze to osobista sprawa dlatego lepiej podskoczyc do gina i na wszelki wypadek sie przebadac ,)
 
reklama
No i po ;) nie widzialam jak machalo raczkami ale za ro widzialam jak mu serucho mocno bilo ;D robila mi tylko usg przez brzuch bo bylam u niej 2 tyg temu ale ciesze sie ze wszystko jest w porzadku:D a co dk boli krzyzy to dowiedzialam sie ze tak nie powinno byc i wtedy eziela mnie na fotel stwierdziła ze wszystko w porzadku i w razie czego zazywac nospe. Dltego wydaje mi sie ze to osobista sprawa dlatego lepiej podskoczyc do gina i na wszelki wypadek sie przebadac ,)
No to super ze u Ciebie i dzidzi wszystko dobrze :-)
No to troszkę mnie zmartwilas tymi bólami krzyży...a czy Twoja doktorka powiedziala jaka to moze być przyczyna.
Kurcze badal mnie doktor na fotelu w piatek i bylo ok. A bole mam od wczoraj. :-(
 
Do góry