reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny ;) mój termin 29 wrzesień więc jeszcze się u Was mieszcze;D nasz pierwszy bąbel;) jestem w 9 tygodniu nie mam żadnych mdłości czy boli brzucha ale od dwóch dni trochę bolą mnie plecy w dolnej części ale taki tępy ból i nie całe tylko w jednym miejscu... miała którąś takie objawy ? Martwię sie -początkiem tygodnia miałam wyniki 2 bety i nagle spadła:o okazało się że wyniki różniły się bo robiłam w innych laboratoriach! Na szczęście na usg akcja żywa ponad 2 centymetrowy dzieciaczek :D już w 5 tygodniu na piereszym usg serducho mu bilo ;)


ja byłam na pierwszej wizycie w 5tc2d i tylko pęcherzyk był ... ale juz dzisiaj zobacze ;)
 
Mi się dziś udało dostać do lekarza po 2h czekania. Widziałam bijące serduszko, wiercenie się ,machanie wszystkim :) i ma niecałe 3 cm.
Samą mnie szokuje, jak bardzo nie mogę w to uwierzyć....
Nasze trzecie dziecko:)
Kiedy czekałam na wizytę, zadzwoniła moja znajoma i powiedziała że jest oferta pracy, na pełny etat, na stałe i czy jestem zainteresowana...
Planowałam tam iść na staż, a tu taka szansa...
Oczywiście odmówiłam, bo to ciężka praca w której trzeba dźwigać, jest stresująca.
Ale jakie to życie przekorne jest....:rolleyes2:
Gdyby nie ciąża, pobiegłabym jak na skrzydłach.
 
reklama
Do góry