reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Wystarczy iść do psychologa i załatwić taki papierek :)

wszystko zalezy od szpitala...w Inowroclawiu nawet jak kolezanka miala skierowanie ze wzgledow okulistycznych to ja wyslali do swojego okulisty w szpitalu ktory juz nie widzial przeciwskazan do porodu naturalnego... inna miala ze wzgledow neurologicznych to w ostatniej chwili po klotniach dali jej calkowita narkoze i kazali jej skrzyzowac nogi bo porod byl juz tak blisko... i zrobili jej cc. To bedzie moja 3 cesarka na szczescie, bo probe porodu naturalnego wspominam traumatycznie...32 godziny meki...
 
wszystko zalezy od szpitala...w Inowroclawiu nawet jak kolezanka miala skierowanie ze wzgledow okulistycznych to ja wyslali do swojego okulisty w szpitalu ktory juz nie widzial przeciwskazan do porodu naturalnego... inna miala ze wzgledow neurologicznych to w ostatniej chwili po klotniach dali jej calkowita narkoze i kazali jej skrzyzowac nogi bo porod byl juz tak blisko... i zrobili jej cc. To bedzie moja 3 cesarka na szczescie, bo probe porodu naturalnego wspominam traumatycznie...32 godziny meki...
No właśnie mnie potrąciło auto mam problem z biodrem i miednicą i mimo tego boję się że w szpitalu przy porodzie mogą mi odmówić CC

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1518449163-49ecc59ccbe8d939-aaaaaa.jpeg



Przypomnijcie mi to zdjecie jak będę płakać ze jestem gruba [emoji15][emoji58]
 
No właśnie mnie potrąciło auto mam problem z biodrem i miednicą i mimo tego boję się że w szpitalu przy porodzie mogą mi odmówić CC

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

moim zdaniem slusznie sie obawiasz, bo niestety w polskiej sluzbie zdrowia bywa roznie. Mnie najchetniej tez odmowiliby drugiej cesarki ale to bylo po roku od pierwszej i nie mieli wyjscia, ale jakby uplynelo wiecej czasu to napewno by kazali mi rodzic naturalnie. Dzieki Bogu pierwsze rodzilam w Bydgoszczy i tam zrobili mi fakt pozno ale jeszcze w takim czasie ze mnie ani dziecku nic sie nie stalo, ale tu gdzie teraz mieszkam by mi jej nie zrobili. Taka polityka panuje na oddziale.
 
reklama
Do góry