reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@PauLinA.91 gratuluję serduszka :)

@Annmuśka to zależy. W kolejnych ciążach brzusio widać szybciej niż w pierwszej. Na początku to chyba bardziej sprawka gazów i wzdęć. Ale też już nie mogę się doczekać chociaż troszkę zaokrąglonego brzusia :)

zgadza sie ze w pierwszej ukazuje sie pozniej niz w kolejnych ;-) to taki paradoks bo w pierwszej prawie kazda z nas chce zeby ,, bylo juz widac ,, :) a w kolejnych juz niekoniecznie a brzuch pojawia sie szybko.
ja jutro zaczynam 10 tyg. to trzecia ciaza i mam spory bym powiedziala jak na ten etap :-/ co moze sugerowac ze jednak jest ich dwoch :-) :)
 
reklama
Dziewczyny nie ogarniam już tego bólu krzyża . Jak leżę czy siedzę wszystko jest super, ale pójdę tylko do pracy i po 2 godzinach się zaczyna. W pracy przez 8 h muszę chodzić. Najgorsze w tym tygodniu są nocne zmiany, ale już ostatnia przede mną. Macie jakieś sposoby. Można jakieś maści czy cos?
 
Dziewczyny nie ogarniam już tego bólu krzyża . Jak leżę czy siedzę wszystko jest super, ale pójdę tylko do pracy i po 2 godzinach się zaczyna. W pracy przez 8 h muszę chodzić. Najgorsze w tym tygodniu są nocne zmiany, ale już ostatnia przede mną. Macie jakieś sposoby. Można jakieś maści czy cos?

Maści z ibuprofenem raczej nie, co do innych - nie mam pojęcia. Może spróbuj rozluźnić na rolerze/wałku/piłeczce? Mi to pomagało przy napiętych mięśniach, chociaż w ciąży jeszcze nie stosowałam
 
Mi też się już lekko zaczyna zaokrąglać brzuszek. Moze dlatego że jestem naprawde szczupła i to moja 2 ciąża. W 1 było widać naprawde późno i brzuszek miałam mały.
 
To moja trzecia ciaza, a wygladam jakbym byla w 4 miesiacu poprzedniej :( bede musiala juz spodnie zmienic :( a tak sie z tamtych cieszylam, malo przybieralam, po porodzie brzuch schodzil. A teraz co? :( i znowu mam mdłości.
 
reklama
Cgfttraaa5c.
Ja jestem w 10 i ja tylko widzę nikt więcej [emoji16]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie obcy też nie zobaczy ale za to ja widzę. Nie mieszczę się już w ani jedną parę dżinsów :( Mój małżonek też już zauważył, zwłaszcza, że widzimy się tylko w weekendy.
 
Do góry