reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Niestety ominie mnie ta przyjemność bo mam wózek w super stanie po córce:-(
Chciałabym za to kupić lepszą spacerówke.

Ja tez. Ale nie mam zamiaru go uzyc :-) :)a co, nalezy sie.

Ja oglądam milon stron z wózkami łóżeczkami ciuszkami [emoji16]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja to samo hahahaha rozwazam miedzy stokke trailz, bugaboo buffalo ewentualnie xlander xpulse. Ale moj za stokke jest wiec nie wiem czy mam cos do gadania :cool:
 
Ja z tych, co twierdzą, że kupowanie nowego wózka to kasa w błoto. Wolę wydać na nowe chusty [emoji14]
Często jak dziecko wyrasta z gondoli mamy kupują spacerówki, bo lepsze. I tak wózek używany pół roku, czy rok idzie w odstawkę. Ale dzięki temu takie osoby jak ja mogą kupić super wózek za pół ceny :)
 
Ja z tych, co twierdzą, że kupowanie nowego wózka to kasa w błoto. Wolę wydać na nowe chusty [emoji14]
Często jak dziecko wyrasta z gondoli mamy kupują spacerówki, bo lepsze. I tak wózek używany pół roku, czy rok idzie w odstawkę. Ale dzięki temu takie osoby jak ja mogą kupić super wózek za pół ceny :)

Wlasnie dlatego inwestuje w wozek ktory nie kosztuje 2w1 1500zl bo to sa pieniadze wyrzucone w bloto tak jak zrobilam z poprzednia corka. A taki stokke kosztuje 3 razy tyle ale wystarcza tak naprawde do konca uzywania wozka bo i gondola jest swietnia i spacerowka

A chuste nowa tez kupie :-D
 
A ja się nie znam ani na wózkach ani na fotelikach co ja kupię sama nie wiem

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to samo. Mam etap „wydać wszystkie pieniądze na rzeczy dla dziecka, nawet jeśli będą tylko na 1 raz”. Ale oczywiście nic nie kupuję, czekam na letnie wyprzedaże :happy:

kurcze mnie ten etap chyba ominie...;-) w ciagu 3 lat to trzecia ciaza i na sama mysl o zakupach jest mi gorzej...w glowie mniej wiecj obliczylam tylko ile bede na wszystko potrzebowac, a w cenach wszystkiego jestem na biezaco ;) niestety zakupy mnie nie omina bo jak beda blizniaki to musze sporo rzeczy dokupic. wozek mam podwojny bo mam dzieci rok po roku wiec tylko gondole dokupie bo moi jezdzili w spacerowkach :)
 
reklama
Wlasnie dlatego inwestuje w wozek ktory nie kosztuje 2w1 1500zl bo to sa pieniadze wyrzucone w bloto tak jak zrobilam z poprzednia corka. A taki stokke kosztuje 3 razy tyle ale wystarcza tak naprawde do konca uzywania wozka bo i gondola jest swietnia i spacerowka

A chuste nowa tez kupie :-D
Ja też myślę o stokke, takie zgrabne i słyszałam tylko dobre opinie. Tez jestem zdania że raz zainwestuje i będę miała spokój na cały okres wózkownia.
 
Do góry