reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

jest napewno jakas dawka ktorej nie powinno sie przekraczac ale ja bralam ,,docelowo,, na bol po wyrwaniu zeba, to tak pamietam :-) a najlepiej to lozko i herbatka i swiety spokoj :-)powodzenia.
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie! Przeglądając dzisiaj internet w poszukiwaniu informacji na temat 10 t ciąży trafiłam na to forum.
Może poradzicie mi dziewczyny coś skutecznego na przeziębienie. Nie chcę brać żadnej chemii. Może macie jakieś skuteczne sposoby?
 
jest napewno jakas dawka ktorej nie powinno sie przekraczac ale ja bralam ,,docelowo,, na bol po wyrwaniu zeba, to tak pamietam :-) a najlepiej to lozko i herbatka i swiety spokoj :-)powodzenia.
Jest łóżko jest herbatka z miodem i cytryną. Zajadam to czosnkiem. Ale tak czy siak. Jutro muszę jechać podpisać akt notarialny i muszę stanąć na nogi.
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie! Przeglądając dzisiaj internet w poszukiwaniu informacji na temat 10 t ciąży trafiłam na to forum.
Może poradzicie mi dziewczyny coś skutecznego na przeziębienie. Nie chcę brać żadnej chemii. Może macie jakieś skuteczne sposoby?
Ja dziś byłam u lekarza bo mnie właśnie choroba rozlozyla. Polecił mi jeść dużo cytrusów pić herbatę z miodem i cytryną jeść czosnek i cebulę a na gardło tabletki *spam*. W razie gorączki ponad 38 paracetamol. Tylko właśnie dawkę zapomnialam. I nie brać żadnych rutinoscorbionow.
 
Ja dziś byłam u lekarza bo mnie właśnie choroba rozlozyla. Polecił mi jeść dużo cytrusów pić herbatę z miodem i cytryną jeść czosnek i cebulę a na gardło tabletki *spam*. W razie gorączki ponad 38 paracetamol. Tylko właśnie dawkę zapomnialam. I nie brać żadnych rutinoscorbionow.
Właśnie zrobiłam sobię miksturę z czosnku, miodu, cytryny i pietruszki ale szczerze mówiąc trochę mnie zemdliło po tym Ale się nie poddaję i bede brała . Dzięki za informację
 
Dziewczyny, a kojarzycie może jakieś sklepowe ciasteczka imbirowe? Ja niczego nie znalazłam, a podobno pomagają przy nudnościach...

P.S. Witam wszystkie nowe Mamy :D I trzymam kciuki!
 
reklama
Na gardło faktycznie super sprawdza się miód + sok z noni cytryny + starty imbir. Można pić bezpośrednio z łyżeczki albo dodawać np do herbaty :)
U mnie dziś strasznie ciężki dzień, złapałam okropnego doła o nie mogę dojść do ładu z samą sobą :(

f2w3xzkr9phejtsp.png
 
Do góry