reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
@Kasiulka9 gratuluję fasolki- piękna
@sugarcane tak kupiłam tą książeczkę o kupie dlatego że mój synek ma problem z zaparciami i o ile z siku nie ma sprawy, w dowolnej pozycji, o tyle "dwojeczka" na ubikacji czy nocniku kojarzy mu się z bólem.
Więc chciałam oswoić temat. Efekt jest taki jak opisałam we wczesniejszym poście.
Witam serdecznie nowe mamy, rozgośćcie się :-) :)
 
Link do: Mężowi trzeba dać zupy i dupy. - calareszta.pl
Trafiłam właśnie na całkiem ciekawy artykuł. Bardzo podoba mi się takie podejście i osobiście w domu chciałabym aby było podobnie gdy pojawi się już dziecko. A co wy sądzicie na ten temat? Osobiście znam takowe przypadki "męskiej beznadziejności", w domu nic nie zrobi bo nie umie i się brzydzi, dziecka nie ogarnie bo zmęczony a weekendy to są już całkiem dla niego. Wyrzuciłabym z okna z 4 piętra takiego najchetniej. Sama mieszkam na parterze więc mam nadzieję że mojemu mężowi nie odbije i się nie rozleniwi :) [emoji41]

oar8xzkrqz0fcyud.png
 
@Kasiulka9 gratuluję fasolki- piękna
@sugarcane tak kupiłam tą książeczkę o kupie dlatego że mój synek ma problem z zaparciami i o ile z siku nie ma sprawy, w dowolnej pozycji, o tyle "dwojeczka" na ubikacji czy nocniku kojarzy mu się z bólem.
Więc chciałam oswoić temat. Efekt jest taki jak opisałam we wczesniejszym poście.
Witam serdecznie nowe mamy, rozgośćcie się :-) :)
Czyli efektu terapeutycznego poki co brak?[emoji45] mój chrzesniak ma tak samo:( cierpi i nie wiadomo jak pomóc..
 
@Mimi93 ja właśnie tam robilam badania i okulary. Ale nie pojdę do nich chyba że je reklamować - miałam wrażenie że mają mnie w nosie i chcą mi wcisnąć jak najdroższe szkla. Twój mąż tam pracuje?

@Arvena31 czyli najlepiej iść jeszcze raz gdzies indziej?
 
@Mimi93 ja właśnie tam robilam badania i okulary. Ale nie pojdę do nich chyba że je reklamować - miałam wrażenie że mają mnie w nosie i chcą mi wcisnąć jak najdroższe szkla. Twój mąż tam pracuje?

@Arvena31 czyli najlepiej iść jeszcze raz gdzies indziej?
Nie pracuje. Mój mąż bardzo sobie tam chwali, kiedyś kupował gdzieś indziej za 1800 a tu mu zaoferowali za 900.

Idź w takim razie gdzie indziej.
 
reklama
@Mimi93 ja właśnie tam robilam badania i okulary. Ale nie pojdę do nich chyba że je reklamować - miałam wrażenie że mają mnie w nosie i chcą mi wcisnąć jak najdroższe szkla. Twój mąż tam pracuje?

@Arvena31 czyli najlepiej iść jeszcze raz gdzies indziej?

Idź z recepta i z okularami żeby Ci je sprawdzili i ja na Twoim miejscu bym powiedziała ze zle w nich widzisz, chociaż tak jak pisałam, może rzeczywiście musisz się do nich przyzwyczaić bo są mocniejsze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry