reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Naszło mnie na rosół, zjem ze dwa talerze, tylko dopiero go wstawilam i muszę galancie poczekać aż ćwiartki się ugotują. Już mi ślinka cieknie. Ostatnio jadłam super Pomidorowa w restauracji, muszę tam znowu pójść :D 7zl spory talerz, z kluseczkami, taki wyraźny smak pomidorów, ciemna. Moja teściowa robi jasna Pomidorowa, zdecydowanie wolę ciemniejsze. A Wy?
 
reklama
My z córka wlasnie zjadłyśmy obiad. Dość późno bo nie moglam zdecydować się co mam ugotować...a teraz pasowałoby zabrać się za sprzątanie ale tak mi się nie chceee


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Na pewno wszystko jest okej :)

Eh, moja ma 3 lata i 3 miesiące, ale rysować ani nie chce, ani nie umie. :(

_____________
[emoji480]12.09.2018[emoji480]

Mój ma 4 lata i 2 miesiące a zaciągnąć go do rysowania i kolorowania to jest cud. Tylko u niego prawdopodobnie ma to podłoże w SI.
 
Naszło mnie na rosół, zjem ze dwa talerze, tylko dopiero go wstawilam i muszę galancie poczekać aż ćwiartki się ugotują. Już mi ślinka cieknie. Ostatnio jadłam super Pomidorowa w restauracji, muszę tam znowu pójść :D 7zl spory talerz, z kluseczkami, taki wyraźny smak pomidorów, ciemna. Moja teściowa robi jasna Pomidorowa, zdecydowanie wolę ciemniejsze. A Wy?

Ja uwielbiam zupę pomidorowa. Gotuje ją z pomidorów z puszki, ma wyraźniejszy smak niż z koncentratu i zależy od dnia, czasami dodaje śmietanę a czasami bez, lubię tak i tak [emoji39]
Zupa pomidorowa raz w tygodniu obowiązkowo [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja uwielbiam zupę pomidorowa. Gotuje ją z pomidorów z puszki, ma wyraźniejszy smak niż z koncentratu i zależy od dnia, czasami dodaje śmietanę a czasami bez, lubię tak i tak [emoji39]
Zupa pomidorowa raz w tygodniu obowiązkowo [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Prawda prawda :)
 
Witaj Magdzia2011 który tydzień u Ciebie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie dopiero dziś test zrobiony, dwie krechy widoczne maksymalnie , z wyliczeń poprzez kalkulator internetowy wychodzi ze dziś 6 tydzień a termin na koniec września. Niestety po południu test robiłam i już do swojego lekarza było za późno dzwonić o termin, muszę czekać do poniedziałku
 
U mnie dopiero dziś test zrobiony, dwie krechy widoczne maksymalnie , z wyliczeń poprzez kalkulator internetowy wychodzi ze dziś 6 tydzień a termin na koniec września. Niestety po południu test robiłam i już do swojego lekarza było za późno dzwonić o termin, muszę czekać do poniedziałku

Gratulacje ! [emoji4]
Ja tez w 6 tygodniu i termin wychodzi na 22 wrzesień[emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziś już mogę do Was dołączyć bo oprócz testu zrobiłam dwie bety.
To moja pierwsza ciąża więc jest dla mnie wielką niewiadomą.
Od razu mam do Was pytanie. Czy orientujecie się czy ciąża wpływa na wzrok? Tylko się nie śmiejcie ;) Badanie zrobilam w listopadzie a dopiero w tamtym tyg wyrobiłam okulary i jest tragedia :(
 
reklama
@mrrr kocham pomidorową! :) córka też ;)
Witam nowe mamusie


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Do góry