reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Przecież nie oczekuję od lekarza tego aby mi na piśmie obiecał zdrową ciążę tylko jak człowiek, który stara się do każdego uśmiechać i nie sprawiać problemu oraz jako kobieta w pierwszej ciazy liczę na chociaż ludzkie podejście do tematu jak np. odpowiadanie na pytania co mogło być przyczyną krwi w śluzie, jakie są moje wyniki krwi, którą mi pobrali. Sorry ale z takim podejściem równie dobrze możemy zaczynać dzień od słów "dzień dobry wszyscy umrzemy". Pozytywne nastawienie do sprawy to połowa sukcesu a dobre samopoczucie mamy to lepszy rozwój dziecka. Jestem poddnenerwowana ale czasem strzela mnie takie zimne podejście. Nie będę brnęła, cokolwiek się wydarzy myślę że warto celebrować ten czas i być pozytywnie nastawionemu do życia.

gannvfxm7rdcfbwj.png
Masz rację. Niestety empatia, zrozumienie w dzisiejszych czasach wymiata jak mamuty :(
 
reklama
Żyje chociaż to była... Specyficzna wizyta. Na wieść o ciąży pani dentystka powiedziała że pod żadnym pozorem nie da mi znieczulenia. Myślę super. Podziubała, a ja aż skakałam na fotelu co skwitowala że powinnam potraktować to jako trening przed porodem. o_O bo poród naturalny to jest to. Cesarka to normalna operacja i nie powinno się iść na łatwiznę. Potem zaczęła gadać jaka to natura jest wspaniała i z czym umie sobie poradzić...

oar8xzkrqz0fcyud.png
Ale już Cię przynajmniej nie boli ;)


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
Witam się z piątku :)
Cały czas nie mogę się otrząsnąć ze widziałam serduszko wczoraj :) jutro wizyta u ginekologa i założenie karty :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Bo to piękna chwila i zostaje na zawsze w pamięci [emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry