reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Moj pierwszy tez nie porazal[emoji23]
1516819521-821ad9531d338933-aaaaaa.jpeg



w57vs65geyc8hey0.png
 
reklama
@karmelovelatte spełnienia marzeń! [emoji513][emoji480] [emoji64][emoji267] [emoji274] [emoji323] [emoji482][emoji483] [emoji512]
@Arvena31 mi tak samo[emoji3]wszystko rozlewam jak gotuję, armageddon w kuchni..
@eve25bialystok na kaszel mozna syrop prawoslazowy bez alkoholu, choć nie wiem czy na suchy też?
A co do testów to ja w rossmanie kupilam taki z jakąś super czułością który mozna 6dni po zaplodnieniu juz robic i wyszedl slabo 26.12 czyli ok 11dpo (smiesznie ze wtedy to ja mówiłam, ze to przeciez niemożliwe a mój mąż, że w instrukcji piszą najbledsza kreska to też ciąża) kolejny robilam juz normalny też z rossmana 30.12 czyli 15dpo i juz bylo lepiej ciemniej ale w sumie dopiero po pół godzinie tak sciemniala..

Szukaj takich o czulosci 10

1516817772-464aad0f6f484408-aaaaaa.jpeg
No tamte jeden miał 25 a drugi 20

f2w3s65gbwsate8e.png
 
Cześć, widzę że kolejne wrześniowe mamy dołączają do grupy :)
Miałam dziś się odezwać po wizycie kiedy zapytam ginekologa o przyrost BHCG...
Zdaniem mojego gina im wiekszy przyrost tym lepiej więc mam się moim giga przyrostem o 270 % nie przejmować...

mrrrr i zośkaTośka mam nadzieję że Was trochę uspokoiłam ;)

Niestety poza tym okazało się ze mam torbiel prawie 5 cm na jajniku wiec troche się martwie...
Też mam torbiel 3.5x4.2cm.. Le mówiła że może się wchłonąć.. napewno będzie to kontrolować
 
Moje dziecko śpi :szok: to pewnie dlatego że jest chory.
Co ja mam ze sobą zrobić?
Tv nie ogladam od miesięcy (serio)
Jest dzis jakiś fajny film?
 
W pierwszej ciazy jak zrobiam test a zrobilam cztery dni przed spodziewana @ to druga kreska byla tak blada ze ledwo ja bylo widac i trzeba bylo sie wpatrywac zeby cos tam dojrzec ale wiedzialam juz ze jestem w ciazy bo w swoim zyciu zrobilam juz tyle testow ze szok i nigdy mi nie wyszedl test z najmniejszym cieniem cienia drugiej kreski. Wiec @eve25białystok gratulacje na pewno jestes w ciazy [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moje brazowe plamienie zamienia sie w czerwona krew pomieszana ze śluzem i brzuch zaczyna coraz mocniej bolec.. niestety czuje jak to sie skonczy :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry