reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mini w ciąży TSH zazwyczaj rośnie. Jesteś na lekach? Masz Hashimoto? Idź do lekarza z wynikami koniecznie.

Ja badałam się dwa miesiące przed ciążą akurat i było niecałe dwa, po teście tyle samo, ale lekarka zwiększyła mi od razu dawkę. W poprzedniej ciąży startowałam od dawki 25, doszłam do 100, po porodzie zeszłam do 50.
W ogóle czeka mnie biopsja guzka. Ciekawe czy w ciąży się robi, hmmm?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluje wszystkich udanych wizyt i serduszek! Ja ide na usg w srode i juz nie moge sie doczekac :) Mam nadzieje, ze bedzie widac serduszko.

Czy Wy tez macie jakie mdlosci? Na poczatku mialam tylko wieczorami, a teraz mam od momentu jak otworze oczy az do pojscia spac. Masarka. Na szczescie nie bylo jeszcze przytulania z kibelkiem (tfu tfu) ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Pogodzilismy się, wyjasnilismy sobie wzajemnie pewne rzeczy :)

Chciałbym was spytać ile macie wynik tsh?
Ja przed zajściem 2,25.teraz 3,66 :/
Przed ciążą badałam miałam powyżej 1,300 FT 3,Ft4 i tpo też prawidłowe robiłam bo kilka miałam ponad 3,000 i nie wiem czemu aż tyle i taka różnica była teraz mam
2,040 mam nadzieję że dobry wynik

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wczoraj miałam pobrana cytologię to chwile po krwawiłam ale lekarka mówi ze to normalne ze to z szyjki, a nie z macicy i dodała ze będę plamić na brązowo później i tak było tylko jeszcze minimalnie plamie to normlane?
 
Mini w ciąży TSH zazwyczaj rośnie. Jesteś na lekach? Masz Hashimoto? Idź do lekarza z wynikami koniecznie.

Ja badałam się dwa miesiące przed ciążą akurat i było niecałe dwa, po teście tyle samo, ale lekarka zwiększyła mi od razu dawkę. W poprzedniej ciąży startowałam od dawki 25, doszłam do 100, po porodzie zeszłam do 50.
W ogóle czeka mnie biopsja guzka. Ciekawe czy w ciąży się robi, hmmm?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie jestem na lekach, nigdy nie chorowalam na tarczycę. Tylko po wynikach kilka miesięcy temu zaczęłam podejrzewać.
Jak miałam tsh 2,25 przed zajściem to nic ginekolog nie powiedział, teraz zapewne coś powie.
 
Ginekolog niekoniecznie Ci powie. Od tarczycy jest endokrynolog i do niego się wybierz.

Ziucia przecież lekarz Ci powiedział.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ale to badanie było ponad 24h temu. To chyba już powinno przestać plamić :/ dziś jest jakiś fatalny dzień...mój mnie tez dzis wkurza mimo ze jest 200 km ode mnie xD
 
u mnie tsh przed ciaza 2,5. potem bralam eurythrox 25 przez 2 mies i zaszlam w ciaze. teraz moje tsh wynosi 0,9 ale endokrynolog kazal brac 50, a w weekendy 75 :p
mam 3 guzki na tarczycy, biopsje mialam w sierpniu, wyszla ok
 
reklama
Do góry