reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

To musi być wspaniałe uczucie [emoji4]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Czeka Cię wiele wspaniałych uczuć:
Bicie serca
Pierwsze ruchy
Kopniaki
Te oczka po porodzie wiatrowe w ciebie
Jak reaguje na twój głos...


3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
Czeka Cię wiele wspaniałych uczuć:
Bicie serca
Pierwsze ruchy
Kopniaki
Te oczka po porodzie wiatrowe w ciebie
Jak reaguje na twój głos...


3jgxugpjji86cg4t.png
Ja się prawie poruszałam jak zobaczyłam pęcherzyk, więc w poniedziałek jak wszystko będzie dobrze i usłyszę serduszko to na pewno będzie ryk

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja mam tak samo, że prawie wszystko pozapominałam z dwóch poprzednich ciąż. Trochę bywam zagubiona. Staram się tylko mieć więcej dystansu, bo wiem, że na niewiele mam wpływ i nie ma sensu stresować się na zaś. Wychodzi różnie...

Arvena, jak u Ciebie?

Witajcie nowe mamusie :)!
 
To ja mam tak samo, że prawie wszystko pozapominałam z dwóch poprzednich ciąż. Trochę bywam zagubiona. Staram się tylko mieć więcej dystansu, bo wiem, że na niewiele mam wpływ i nie ma sensu stresować się na zaś. Wychodzi różnie...

Arvena, jak u Ciebie?

Witajcie nowe mamusie :)!
Dystans powinien być zalecany zaraz obok kwasu foliowego [emoji38]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
O tak, staram się tez mieć dystans, wczoraj miałam paskudny dzień, nie mogłam w nocy spać, teraz już lepiej, staram się podejść do tego, ze wszystko się uda (niestety po poronieniu jest to cięższe;)
Ale jak tylko usłyszę w końcu już serduszko za pare tygodni to będę płakać jak dziecko, ogólnie jestem beksa:D
oar843r8i63rz10w.png
 
Oj ja tez straszna beksa :p teraz to podwójnie boje się ze mój tego nie wytrzyma xD
Ja bym chciała tego dystansu ale ciagle się nakręcam a co jeśli coś jest nie tak jak to puste jajo jak serduszko nie zabije Eh straszne to czekanie niech ten czas szybciej leci :p
 
Oj ja tez straszna beksa [emoji14] teraz to podwójnie boje się ze mój tego nie wytrzyma xD
Ja bym chciała tego dystansu ale ciagle się nakręcam a co jeśli coś jest nie tak jak to puste jajo jak serduszko nie zabije Eh straszne to czekanie niech ten czas szybciej leci :p
Oj mam to samo...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry