reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@Flo86 spokojnie masz 9 m-cy na przygotowanie sie do roli mamy. A uwierz mo nawet najbardziej "nieczujace instynku macierzyńskiego" dziewczyny jak czują pierwsze ruchy to się rozpływają . Myślę że wcześniej to poczujesz. Na razie daj sobie czas na oswojenie się z myślą o rodzicielstwie.:-) :)
 
reklama
@JoAnnA250694 spoko mój mąż był speszony na usg dopochwowym do momentu aż zobaczył Stasia, wtedy nic się noe liczy. Myślę że facet jak zobaczy na ekranie tego małego bąbelka to wtedy dopiero czuje że będzie tatą. Dla twojego męża to może być b. Ważny moment
 
witamy, mnie brzuch ciągnie zwłaszcz wieczo

Dobrze Cię rozumiem, ja mam 9 lutego, w ogóle dziś mnie brzucho boli jak na @ i latałam jak szalona do toalety sprawdzić czy przyszła @ Mam złe przeczucia, kreski wciąż jasne, myślałam że szybciej zciemnieją, ale co ma być to będzie, na pewne rzeczy nie mamy wpływu - ciąża pozamaciczna, wady płodu, puste jajko płodowe. Ehhh, chyba dziś mam zły dzień, może jutro będzie lepiej...
Po mimo wszystko musimy być dobrej myśli [emoji1]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pięknie ujęte wiecie dziewczyny to moja pierwsza ciąża mało co wiem
Od tego masz doświadczone koleżanki [emoji16]. Pytaj śmiało.
Moja to druga i czasem mam wrażenie że wiem mniej niż w 1 [emoji23]

3jgxugpjji86cg4t.png
 
Dla mnie najlepsze jest to, że teraz przeżywamy, ja np mówię że to kolejna charakterna fasolka, a obok siedzi pierworodny, który też kiedyś był malutki jak pestka cytryny.
No przecież to przepiękne [emoji7].

3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
Do góry