reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Moj chcial byc przy 1 porodzie a pozniej stwierdzil ze nie da rady hehe i teraz nawet nie wspomina hehe

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zaraz po urodzeniu przyjdzie nacieszyć się widokiem dzidziusia. Ale oszczędzę mu widoków :) mimo, że nalega, że chce być

8599sek27f3kxupf.png
 
Hejo!
Kurcze, Was nadrobic! Już połowę zapomniałam!
Jeśli chodzi o poród, to ja mam plan rodzić w wodzie, z doula. Ostatni poród to było najgorsze 13 godzin w moim życiu, chce to odczarowac. Cesarki na życzenie rozumiem, szczególnie po tym, co przeżyłam. Tokofobie oswajam do teraz, a i tak nie wiem, czy panika nie zwycięży tuż przed porodem. CC się boje również, szczególnie tych godzin po. Nie wyobrazam sobie nie zajmować się samodzielnie noworodkiem po porodzie, wiem, że w szpitalach praktykuje się podawanie dzieciom po cc sztucznego mleka, a chce tego uniknąć. Tym razem chce się za to do tego porodu dużo lepiej przygotować.

Aaaaaa jeszcze o opiece medycznej w UK było! Na samą myśl mam drgawki. To kraj dla zdrowych ludzi, chorzy mają przesr...
Ale to już się nie będę rozpisywać o tym, na szczęście tam nie mieszkam, a jak komuś odpowiada takie podejście, to dobrze :)

@Ewarut wynik na pewno do konsultacji z endokrynologiem, nie z ginekologiem. Po to są specjalizacje, żeby z nich korzystać. Z zapaleniem pęcherza nie chodzimy do dentysty, a z niedoczynnością tarczycy do ginekologa. Poza ciąża przy takim wyniku ja np nie miesiączkuje już. Wszystko zalezy od konkretnej osoby i dokładnych wyników. Samo TSH mówi tylko tyle, że trzeba się dokładnie sprawdzic. Przed wizytą u Endo na pewno sprawdź cała trójce - TSH, ft3 i ft4.
 
Kkk88 ja poród naturalny przeżyłam wiem z czym to się je... Mam dużo znajomych które miały nat i cc I ŻADNA z nich nigdy cc by nie zamieniła na nat.


Miałam 3 operacje w życiu z czego jedna była wyrostkiem blizna nie jest mniejsza niż ta po cc bo mnie ładnie przekroili. Czas po operacji wspominam bardzo dobrze[emoji4]

Druga sprawa pp pierwszym porodzie mam Problemy z prawa strona... Po większym wysiłku dretwieje mi noga i cała ręka... Nie wiem jak bym miała urodzić bez jednej czynnej strony. Ani się zaprzec ani się chwycić.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mój byl przy 1. I tak naprawdę gdyby nie on to po podpięciu oksytocyny wyszła bym z kroplowka z porodówki[emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry