reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Na poród trzeba mieć niepomalowane, bo chodzi o ew przyczepienie czujnika do paznokci. Ale czy i na rękach i na nogach to nie wiem. Poza tym jak ogląda się te angielskie porody to mają pomalowane.
Mnie tylko pamiętam dzień przed cc Pani doktor upomniala "ty się mała tak nie śmiej, tylko kolczyka z nosa wyciągaj" [emoji16]

Czy rejestrowalyscie się gdzieś? Ja właśnie dostałam paczkę z hipp i z enfamil ;)
Tak naprawdę wystarczy, że jeden nie będzie pomalowany [emoji23] można u nóg na spokojnie miec pomalowane.

8599sek27f3kxupf.png
 
reklama
Niech se radzą. Haha. Mogę u rąk mieć nie pomalowane, ale u stóp na bank będę mieć Hybrydy. Wtedy stopy też miałam pomalowane, bo nie wyobrażam sobie w lecie nie mieć. Pomijam to jak mi było dobrze, jak wieloryb położyłam swoje mega spuchniete stopy a ktoś mi je ogarnął [emoji7]. Od A do Z z masażem włącznie.

Niestety drugi dzień nie pomaga mi nic. Żadna guma, paluszki, picie, nic...
 
Niech se radzą. Haha. Mogę u rąk mieć nie pomalowane, ale u stóp na bank będę mieć Hybrydy. Wtedy stopy też miałam pomalowane, bo nie wyobrażam sobie w lecie nie mieć. Pomijam to jak mi było dobrze, jak wieloryb położyłam swoje mega spuchniete stopy a ktoś mi je ogarnął [emoji7]. Od A do Z z masażem włącznie.

Niestety drugi dzień nie pomaga mi nic. Żadna guma, paluszki, picie, nic...
Ja też w lato mam zamiar swoje stopy oddawać w czyjeś ręce, bo jak tu w lato w klapkach niepomalowane mieć [emoji16]

8599sek27f3kxupf.png
 
reklama
Do góry