reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
aha rozumiem
hm myślę ze chyba to juz do paranoi można dojść....
wiem dziewczyny 21 wiek.... ale po co??

tak mi się skojarzyło ze taki jeden aktor jak mu się dziecko miało urodzić to kopił ultrasonograf.....
Świruje chyba nie??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joanna hmm osobiście uważam że to jest zbędny gadżet [emoji39] i wątpię żeby było słychać w takim niskim tygodniu. Ja będąc w szpitalu w 12tyg. To mi nie badali tętna tym urządzeniem bo położona powiedziała że i tak nie będzie słuchać... Bo za małe dziecko jest. Tylko na usg słychać serduszko

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Joanna chodiz o to żebyś raz nie wydawała kasy... Na coś co nie zda terwz egzaminu [emoji39] bo dopiero sobie wkręcisz jak okaże się że i tak jeszcze nie słychać

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Joanna chodiz o to żebyś raz nie wydawała kasy... Na coś co nie zda terwz egzaminu [emoji39] bo dopiero sobie wkręcisz jak okaże się że i tak jeszcze nie słychać

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
No w sumie racja pewnie zaraz była by panika

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak jak mówię u mnie w 12tyg jeszcze nie było słychać nic na tym czymś [emoji39]

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry