reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Wiesz co ja miałam na sobie taka maseczke jednorazowa..;) i przezylam bez większych komplikacji..żel jak żel ale gorzej z akrylem ten to dopiero śmierdzi [emoji14]
Ps. Na paznokcie ludzie mówią że taka chemia A co z fastfoodami i zarciem z supermarketów?:biggrin2:
Mnie głównie martwi to, że ew ktoś będzie ładnie ubarwiony moim pawiem [emoji23]
 
reklama
Ja też wcześniej robiłam sobie hybrydy mama mi powiedziała że nie można i nie robiłam

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co wzięłam dzisiaj sam kwas foliowy bez prenatal uno i nie wymiotowałam

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na poród trzeba mieć niepomalowane, bo chodzi o ew przyczepienie czujnika do paznokci. Ale czy i na rękach i na nogach to nie wiem. Poza tym jak ogląda się te angielskie porody to mają pomalowane.
Mnie tylko pamiętam dzień przed cc Pani doktor upomniala "ty się mała tak nie śmiej, tylko kolczyka z nosa wyciągaj" [emoji16]

Czy rejestrowalyscie się gdzieś? Ja właśnie dostałam paczkę z hipp i z enfamil ;)
 
4cm !!
Ręce nogi są !!
Serducho bije jak dzwon :)

Z USG ciąża starsza o jakieś 5dni.
Powiedział mi lekarz że na wrzesień to żebym się lepiej nie nastawiala.... choć termin na 2.09.

Plik skierowań, umówiłam prenatalne na 5.04, koszt 250zl.

Cudownie ;)

piu3w1d3gdjez5tu.png
Takie wieści uwielbiam:wink:
 
Na poród trzeba mieć niepomalowane, bo chodzi o ew przyczepienie czujnika do paznokci. Ale czy i na rękach i na nogach to nie wiem. Poza tym jak ogląda się te angielskie porody to mają pomalowane.
Mnie tylko pamiętam dzień przed cc Pani doktor upomniala "ty się mała tak nie śmiej, tylko kolczyka z nosa wyciągaj" [emoji16]

Czy rejestrowalyscie się gdzieś? Ja właśnie dostałam paczkę z hipp i z enfamil ;)
Tutaj to zależy od szpitala z tego co słyszałam. Ale jak już to jest wybór albo stopy albo dłonie.. no i chodzi nie o czujnik A o to że pazklnokcie mogą zacznie siniec
 
reklama
Do góry