reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Oooo o witaminach mowa :)
Ja brałam pregne plus, ale zmieniłam na doppelherz aktiv mama premium, bardziej mi skład odpowiada. Oprócz tego biorę selen, Wit D3+K2mk7 i neurovit, ale to na zalecenie Endo. W każdym razie trochę tych tabsow mam :p
Boli mnie od wczoraj tak "za okiem" jakby, ciężko to opisać. Ból głowy, ale właśnie tylko z jednej strony i tylko za okiem. Co to może być? :o
@seremida super, że wyniki dobre! Mi też się tarczyca wyjątkowo trzyma w tej ciąży :D Ty bierzesz leki? Jaka dawkę?
 
reklama
Mam takie dziwne uczucie od kilku dni. Nie wiem czy któraś ma. Czuję w gardle jakby flegme. Gardło mnie nie boli, nie jestem przeziębiona.Gdy polykam sline czuje jakby tam był kawałek flegmy, a może podraznione gardło od sporej tabletki?... Gdy pije wodę, łyk za lykiem nie czuję, dopiero gdy koncze pić uczucie jest. Normalnie jem, nie czuje gdy jem. Za dnia próbuje się tego pozbyć, "chrycham " parę razy i "chrychajac" czuje ten kawałek flegmy wyraźniej i jakby blizej góry, w sensie do wyplucia(zwymiotowania?). Gdy polykam sline pisząc do Was, czuję.
Ktoras ma jakas radę ? Nie będąc w ciąży wzielabym flegamine.ale teraz nie.
 
Oooo o witaminach mowa :)
Ja brałam pregne plus, ale zmieniłam na doppelherz aktiv mama premium, bardziej mi skład odpowiada. Oprócz tego biorę selen, Wit D3+K2mk7 i neurovit, ale to na zalecenie Endo. W każdym razie trochę tych tabsow mam [emoji14]
Boli mnie od wczoraj tak "za okiem" jakby, ciężko to opisać. Ból głowy, ale właśnie tylko z jednej strony i tylko za okiem. Co to może być? :o
@seremida super, że wyniki dobre! Mi też się tarczyca wyjątkowo trzyma w tej ciąży :D Ty bierzesz leki? Jaka dawkę?
Letrox 75. A Ty?

8599sek27f3kxupf.png
 
Oooo o witaminach mowa :)
Ja brałam pregne plus, ale zmieniłam na doppelherz aktiv mama premium, bardziej mi skład odpowiada. Oprócz tego biorę selen, Wit D3+K2mk7 i neurovit, ale to na zalecenie Endo. W każdym razie trochę tych tabsow mam :p
Boli mnie od wczoraj tak "za okiem" jakby, ciężko to opisać. Ból głowy, ale właśnie tylko z jednej strony i tylko za okiem. Co to może być? :o
@seremida super, że wyniki dobre! Mi też się tarczyca wyjątkowo trzyma w tej ciąży :D Ty bierzesz leki? Jaka dawkę?
A wysypiasz się? Mnie nieraz boli przy oku oku od niewyspania. Albo druga rzecz-ciśnienie może.
 
Pewnie jeszcze mi podniosą. Czytałam, że na początku ciąży TSH może spadać, a wolne hormony podstakiwać za sprawą beta HCG.

8599sek27f3kxupf.png
U mnie TSH już leci w górę (przed ciążą 1,1, teraz 1,9) za to mam wysokie ft4, bo 21.55 przy normie do 22, a ft3 na poziomie 30%. Nie wiem co ten endo wymyśli. Przed ciążą mieliśmy myśleć o novothyralu, ale raczej nie zaryzykuję takiej zmiany teraz. Także zobaczymy :)
 
reklama
U mnie TSH już leci w górę (przed ciążą 1,1, teraz 1,9) za to mam wysokie ft4, bo 21.55 przy normie do 22, a ft3 na poziomie 30%. Nie wiem co ten endo wymyśli. Przed ciążą mieliśmy myśleć o novothyralu, ale raczej nie zaryzykuję takiej zmiany teraz. Także zobaczymy :)
Dzięki Bogu, że narazie jest spokój :)

8599sek27f3kxupf.png
 
Do góry