reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej. Ja się dzisiaj dobrze czuje, wyspalam sie, świetnie bo wczoraj się zle czułam. Dziś musimy zawiezc kanapę która sprzedajemy do jednej osoby. Cieszy mnie to bo juz dobre 2 lata mamy ją dosyć. Znalazła sie chętna.
 
Mam dobre wieści:-) widzialam wczoraj moje maleństwo;-) 2,5cm i zaczyna sie na wiercic;-)

@seremida dla mnie też jest to jeszcze nie do ogarnięcia co tam się dzieje w nas..cuda..

@ewka1990 mi tez tak ciśnienie skacze, mam kontrolować, a to w ciąży może isc dalej w górę?

Nie wiem dlaczego ale mam ochotę na same fastfoody..na warzywa mnie mdli ;-)

oar8vfxmot2h0mys.png
 
Nie wiem jak ja wytrzymam do końca lutego żeby zobaczyć dzidzie

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!
Mam dobre wieści:-) widzialam wczoraj moje maleństwo;-) 2,5cm i zaczyna sie na wiercic;-)

@seremida dla mnie też jest to jeszcze nie do ogarnięcia co tam się dzieje w nas..cuda..

@ewka1990 mi tez tak ciśnienie skacze, mam kontrolować, a to w ciąży może isc dalej w górę?

Nie wiem dlaczego ale mam ochotę na same fastfoody..na warzywa mnie mdli ;-)

oar8vfxmot2h0mys.png
Taka duża już? :O który to tydzień wg USG? :) Masz fotkę?
@Gosia0210 ja bym się nie czepiała tego przyrostu w ogóle. Musisz czekac...
 
Dzień dobry . Dziś wizyta juz zaczynam sie denerwować , do 16 muszę wytrzymać. Gosia mysl pozytywnie. Co bedzie to bedzie bóg wie co robi. Moja ciąża tez stała pod znakiem zapytania. I chyba nadal tak jest i staram sie byc dobrej mysli.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja gin powiedziala mi kiedys ze nie wiadomo czy kiedykolwiek donosze ciaze poniewaz mam problem z szyjka. Od samego poczatku mowila mi żebym nie nastawiala sie i ze mam muslec pozytywnie. Jak do tej pory nie mam nawet karty ciazy zalozonej. Ostatnio dala mi skierowanie na badania. Dzis ide zobaczyc co dalej. Ogolnie to duzo leze i odpoczywam.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie
Co do szczepień to w Polsce zaleca się szczepienie na krztusiec w 3 trymestrze ale nie wiem czy lekarze często o tym informują. Ja zamierzam sie zaszczepić po pierwsze dlatego że akurat powinnam sie zaszczepić dawką przypominająca po 10 latach od tego na 18nastke a po drugie takie szczepienie chroni noworodka zaraz po urodzeniu zanim samo będzie mogło być zaszczepione.

Ja byłam rano z moimi chlopcami u lekarza bo zamiast lepiej to jest gorzej i dostali oboje antybiotyki
 
@Gosia0210 trzymam kciuki by wszystko sie dobrze potoczylo. Na tym etapie beta nie będzie już tak książkowo przyrastala.

@Wiolus85 pozytywne myślenie naprawdę jest bardzo ważne. Kciuki zaciśnięte za dzisiejszą wizytę
 
reklama
Właśnie zmierzyłam cisnienie 176/76 wysokie chyba.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry