reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A ja wlasnie przyjechalam na ferie z dziećmi do mojego taty. Mieszka tu tez siostra z synem. Tata o ciazy dowiedzial się na dzien dziadka. Siostrze powiedzialam teraz. Pieknie podsumowala: bardzo ci współczuję, na prawde bardzo. I do tego bedziesz sie babrac w gownie znowu.
 
reklama
A ja wlasnie przyjechalam na ferie z dziećmi do mojego taty. Mieszka tu tez siostra z synem. Tata o ciazy dowiedzial się na dzien dziadka. Siostrze powiedzialam teraz. Pieknie podsumowala: bardzo ci współczuję, na prawde bardzo. I do tego bedziesz sie babrac w gownie znowu.
O kurde, co za siostra...
 
Witam was dziewczyny, dopiero zagladam do was i czytam czytam i czytam tyle tu sie dzieje. Dziewczynom ktore mialy dzisiaj wizyte i widzialy swoje fasolki gratuluje ( ja niestety musze czekac do czwartku) . Dzisiaj troche u nas sie dzialo bo urodzinki byly , ale jestem zmeczona padam. Musze troche odpoczac, ale mam stres przed czwartkowa wizyte, oby wszystko bylo dobrze.
 
A ja wlasnie przyjechalam na ferie z dziećmi do mojego taty. Mieszka tu tez siostra z synem. Tata o ciazy dowiedzial się na dzien dziadka. Siostrze powiedzialam teraz. Pieknie podsumowala: bardzo ci współczuję, na prawde bardzo. I do tego bedziesz sie babrac w gownie znowu.
Co?????? To ci siostra pogratulowala, to troche smutne.
 
A ja wlasnie przyjechalam na ferie z dziećmi do mojego taty. Mieszka tu tez siostra z synem. Tata o ciazy dowiedzial się na dzien dziadka. Siostrze powiedzialam teraz. Pieknie podsumowala: bardzo ci współczuję, na prawde bardzo. I do tego bedziesz sie babrac w gownie znowu.
Przykre....[emoji20]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pecherzyk ciazowy, pecherzyk zoltkowy, brak echa zarodka, brak FHR, za 2 tyg mam przysc i bedzie wyszystko wiadomo.. ja juz nie mam sily.. jeden lekarz widzi zarodek bez akcji serca, jeden w ogole go nie widzi.. mam juz dosc :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja wlasnie przyjechalam na ferie z dziećmi do mojego taty. Mieszka tu tez siostra z synem. Tata o ciazy dowiedzial się na dzien dziadka. Siostrze powiedzialam teraz. Pieknie podsumowala: bardzo ci współczuję, na prawde bardzo. I do tego bedziesz sie babrac w gownie znowu.

Ja mam tak z teściową, rozumiem co czujesz i naprawdę współczuję... :oo2::rolleyes2:
 
@Gosia0210 czas wszystko pokaże. Może, jeśli nie widać zarodka, jeszcze jest za wcześnie na jego uwidocznienie. W tym okresie wszystko jest takie malutkie. I wszystko zależy od jakości sprzętu.

8599sek2wk0jca0m.png
 
reklama
Pecherzyk ciazowy, pecherzyk zoltkowy, brak echa zarodka, brak FHR, za 2 tyg mam przysc i bedzie wyszystko wiadomo.. ja juz nie mam sily.. jeden lekarz widzi zarodek bez akcji serca, jeden w ogole go nie widzi.. mam juz dosc :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Który masz dzis tyg i dzień ?
 
Do góry