reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Tylko ze jak tydzien temu bylam na izbie przyjec, to mi powiedziala, ze jest zarodek 1,7mm bez akcji serca[emoji25]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Pecherzyk ciazowy, pecherzyk zoltkowy, brak echa zarodka, brak FHR, za 2 tyg mam przysc i bedzie wyszystko wiadomo.. ja juz nie mam sily.. jeden lekarz widzi zarodek bez akcji serca, jeden w ogole go nie widzi.. mam juz dosc :(



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

To jest faktycznie trudne... tak się zamartwiać z wizyty na wizytę... Przytulam.
Ja się już pogodziłam że stratą. Tak jest łatwiej niż znowu czekać w niepewności kolejne dwa tygodnie.
 
To dużo krajów zeiedziłaś. Ja też bym tak chciala ale wiem ze dzieci mialy by problemy językowe bo dopiero niedawno opanowaly szwedzki mimo ze mieszkaja tu prawie od urodzenia
Język to faktycznie problem. Moja córka mówi tylko po angielsku, bo te ciągłe przeprowadzki nauczyły ja, że wszędzie mówią po angielsku. Nawet po polsku nie chce mówić, bo i po co [emoji17]
 
Pecherzyk ciazowy, pecherzyk zoltkowy, brak echa zarodka, brak FHR, za 2 tyg mam przysc i bedzie wyszystko wiadomo.. ja juz nie mam sily.. jeden lekarz widzi zarodek bez akcji serca, jeden w ogole go nie widzi.. mam juz dosc :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Naprawdę nie martw się ja tak się stresowałam ostatnie 2 tyg dziś zobaczyłam tyljo fasolkę bez serca ale po zmierzeniu go wychodzi ze jest 1,5 tyg młodszy niż myślałam musiała dobrze pomachać tym usg żeby było widać bo tyljo pod pewnym katem łapał wiec spokojnie idź na kolejna wizytę a który to tydzień?
 
Pecherzyk ciazowy, pecherzyk zoltkowy, brak echa zarodka, brak FHR, za 2 tyg mam przysc i bedzie wyszystko wiadomo.. ja juz nie mam sily.. jeden lekarz widzi zarodek bez akcji serca, jeden w ogole go nie widzi.. mam juz dosc :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Bedzie dobrze. Nie martw sie. Trzymamy kciuki❤
 
Ostatnia edycja:
Naprawdę nie martw się ja tak się stresowałam ostatnie 2 tyg dziś zobaczyłam tyljo fasolkę bez serca ale po zmierzeniu go wychodzi ze jest 1,5 tyg młodszy niż myślałam musiała dobrze pomachać tym usg żeby było widać bo tyljo pod pewnym katem łapał wiec spokojnie idź na kolejna wizytę a który to tydzień?

Dzisiaj wychodzi 7... ale mlodsza ciaza,
To napewno


w57vs65geyc8hey0.png
 
Gosia współczuję stresów :(
W szpitalu mają lepszy sprzęt zazwyczaj. Taka to może być różnica. A 1.7mm to mało na serduszko jeszcze. U mnie było 2.5-2.8 i coś pikało, ale lekarz i tak kazał przyjść jeszcze raz.
Ja nie wiem czy bym wytrzymała dwa tygodnie. Ale no tu tylko czas potrzebny. Trzymaj się i nie stresuj. Choć wiem, łatwo się mówi, a rozum swoje.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zastanawiam sie czy nie jechac na ip.. ten lekarz jakis dziwny mi sie wydawal.. powiedzial ze powinnam lekarke z ip pozwac do sądu..[emoji1360]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A ja wlasnie przyjechalam na ferie z dziećmi do mojego taty. Mieszka tu tez siostra z synem. Tata o ciazy dowiedzial się na dzien dziadka. Siostrze powiedzialam teraz. Pieknie podsumowala: bardzo ci współczuję, na prawde bardzo. I do tego bedziesz sie babrac w gownie znowu.
A siostra ma lat...
 
Do góry