reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Poszerzenie układu kielichowo-miedniczkowego. Mocz zalega
Moja corka tez ma powiekszona miedniczke nerkowa pediatra kazala skonsultowac z nefrologiem podobno jest ro czesta przypadlosc u maluszkow. A najlepsze jest to ze na nasz wspanialy nfz wizyta jest w lutym szok i jak zwykle trzeba isc prywatnie chyba
 
My od 4 do 6 mieliśmy przerwę w spaniu. Teraz drzemka na mamie, bo jak inaczej ;)

Dziewczyny czy macie jakieś konkretne wskazania do robienia tarczycy u dzieci, czy tak same chcecie sprawdzić?
My dziś idziemy na szczepienie i mam juz mega stres...
 
ja jestem za tym, żeby zamknąć to forum i zrobić prywatne tylko dla nas - ktoś miał pisać do administratorki. Jest tu dużo, bardzo dużo naszych osobistych historii, zwierzeń i przeżyć z czasów ciąży - szkoda to tak porzucać, a przecież nie będziemy pisały na dwóch forach... i jednak to dawało jakiś element anonimowości też.
Może w takim razie spróbujmy zrobić prywatnym ten wątek jednak?
PS. Smutno mi jak nawet jedna osoba przestaje się odzywać, a co dopiero jak połowa wybywa w jednym dniu :(
Ja jestem za :) tym bardziej, ze nie mam fb i nie wiem czy sie przemoge zeby zalozyc..
 
My od 4 do 6 mieliśmy przerwę w spaniu. Teraz drzemka na mamie, bo jak inaczej ;)

Dziewczyny czy macie jakieś konkretne wskazania do robienia tarczycy u dzieci, czy tak same chcecie sprawdzić?
My dziś idziemy na szczepienie i mam juz mega stres...
Ja mma wskazanie w wypisie ze szpitala ze wzgledu na moje hashimoto
 
My od 4 do 6 mieliśmy przerwę w spaniu. Teraz drzemka na mamie, bo jak inaczej ;)

Dziewczyny czy macie jakieś konkretne wskazania do robienia tarczycy u dzieci, czy tak same chcecie sprawdzić?
My dziś idziemy na szczepienie i mam juz mega stres...
Re, które mają normalnie lub miały w ciąży chorą tarczycę.
A wspomagalas sie czyms witaminami czy kosmetykami czy tak samo sie unormowalo?
Ja nic nie brałam. Samo przeszło.
 
reklama
Do góry