reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

NIE ŻARTUJ !!!!!!!!
Coś ty! Chrzanić teściową!!! Nie funduj takiego chrzestnego dziecku. Jak się ktoś rozlicza za cytrynę to wątpie żeby miał w sobie jakieś pokłady takie żeby to dziecko w przyszłości czasem wziąć na lody albo do kina.
Ja tam nie uważam że chrzestnych się wybiera dla prezentów ale to powinien być ktoś bliższy niż cała reszta. I wcale nie musi to być rodzina
DO kina by wziął ale tylko jak za nie zaplacimy[emoji1]
Osobą jest dobrą i Livię bardzo lubi, z wzajemnością zresztą, tylko nie nauczony jest się dzielić tylko brać [emoji12] no i nie ma go na miejscu.
 
reklama
Jedno okno jak myłam to w bujaczku się patrzyła. Podłogi jak odkurzałam to tak samo, bo lubi hałas.
Potem przysnęła to ogarnęłam kurze.
Następnie karmienie było i chwila zabawy. I ją do bujaczka znów i chłopcom do pokoiku. Pogadali z nią a ja pomyłam reszte :)
Super organizacja. Może i mi się kiedyś uda. Na razie się wkurzam że niewiele mogę zrobić przy swoim.
 
Ja już bólu nie czuje. Czasem wieczorem po chodzeniu w spodniach czuje jak mnie mrowi skóra.
Seksy już były :tak:
Ale ja z gumkami to się nie czuje bezpiecznie więc będzie trzeba wmontować blache miedzianą.

Pytanie mam.
Czy to jest jakoś potwierdzone że po porodzie sn ale w szczegóolności cc jak sie karmi piersią jest się ''chronionym'' od ciąży przez pół roku?
@StarAnia chyba pisała coś na ten temat?
edit: Ja i tak się zabezpieczam ale pytam z ciekawości
Wydaje mi się że nie ma takiej ochrony mimo karmienia piersią ale ekspert AniaStar niech się wypowie:)
Przez te wolne wydaje mi się że dziś ndz hmmm
 
rozumiem ze karmisz dwa razy dziennie?cycem[emoji5]

No u mnie to jest tak, ze oficjalnie karmie butelka co 3 h. Ale tak koło 4-5 biorę młodego do łóżka i często cycamy się do 7-8 potem wchodzi butla. Ale czasami pomiędzy marudzi to daje go do cyca- ale ostatnio coraz dłużej sam się sobą zajmuje. To nie muszę go zabawiać cycem :p
 
My w tym roku to raczej odpuścimy chrzest bo potencjalny chrzestny zjeżdża dopiero 3.01.19 a przed BN to nie chcę... Może na Trzech Króli? Zresztą nie mam nawet potencjalnej chrzestnej co mnie mega wk..wia.

Dziś wpadli moi rodzice. Przynieśli krokiety. Dokupiłam barszcz. Mniam.

Ja nie mam chrzestnego i wymyślam z różnych stron i nic:( albo nie mogą albo tacy po 40stce to nie chcemy bo chrzestna będzie miała 15 lat...

My chrzciny na wakacje jakoś
 
Ja już bólu nie czuje. Czasem wieczorem po chodzeniu w spodniach czuje jak mnie mrowi skóra.
Seksy już były :tak:
Ale ja z gumkami to się nie czuje bezpiecznie więc będzie trzeba wmontować blache miedzianą.

Pytanie mam.
Czy to jest jakoś potwierdzone że po porodzie sn ale w szczegóolności cc jak sie karmi piersią jest się ''chronionym'' od ciąży przez pół roku?
@StarAnia chyba pisała coś na ten temat?
edit: Ja i tak się zabezpieczam ale pytam z ciekawości
Znam przypadek kiedy właśnie podczas karmienia piersią w ciągu pierwszych 6 miesięcy był przypadek gdzie okazało się że będzie kolejny dzidziuś więc raczej to nie działa, ale ja nie specjalista a próbować nie mam zamiaru :p ja jestem na tabletkach antykonc. Przez rok mama zakaz zachodzenia w ciążę
 
Znam przypadek kiedy właśnie podczas karmienia piersią w ciągu pierwszych 6 miesięcy był przypadek gdzie okazało się że będzie kolejny dzidziuś więc raczej to nie działa, ale ja nie specjalista a próbować nie mam zamiaru :p ja jestem na tabletkach antykonc. Przez rok mama zakaz zachodzenia w ciążę

Ponoć trzeba by było karmić regularnie tzn co 2-3 h nawet w nocy i nie robić wyjątków.
A i tsk pewnie 100% gwarancji nie będzie
 
reklama
Do góry