reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej! Nie mam jak Was nadgonić, mało mnie tu ostatnio..
Życie kobiety zaczyna się od zmian, scielam 25cm pokrycia swojej głowy :p
Oczywiście nie obyło się bez płaczu. Aż wstyd się przyznać, ale zawsze tak mam :)
 
@seremida Ciężko powiedzieć czy w tym tygodniu może wychodzić ząb, dość szybko... A po czym tak myślisz że to ząb?
Seremida wszystko możliwe. A czemu tak myślisz?
Taka marudna przez ostatnie dni jest. Zaglądałam tam, ale ona myśli, że to zabawa i język wywala [emoji23] nałożylam rękawiczkę gumową diagnostyczną i coś tam haczy i jest taki biały punkcik.
Jutro mamy pediatrę, niech ona zajrzy.
Hej! Nie mam jak Was nadgonić, mało mnie tu ostatnio..
Życie kobiety zaczyna się od zmian, scielam 25cm pokrycia swojej głowy [emoji14]
Oczywiście nie obyło się bez płaczu. Aż wstyd się przyznać, ale zawsze tak mam :)
Nie martw się. Włosy nie ręka, odrosną [emoji23]
Ja miałam włosy do pasa, a ścięłam na chłopca, bo chciałam zmian [emoji41]
 
reklama
Taka marudna przez ostatnie dni jest. Zaglądałam tam, ale ona myśli, że to zabawa i język wywala [emoji23] nałożylam rękawiczkę gumową diagnostyczną i coś tam haczy i jest taki biały punkcik.
Jutro mamy pediatrę, niech ona zajrzy.Nie martw się. Włosy nie ręka, odrosną [emoji23]
Ja miałam włosy do pasa, a ścięłam na chłopca, bo chciałam zmian [emoji41]
Ja teraz mam do pasa i przymierzam się do ścięcia do ramion :)
Chcę oddać na tą fundację :)
 
Do góry