reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

Uwielbiam te teorie... Mnie lekarka ostatnio pytała czy wszystko jem i już myślałam że wyjedzie że bóle brzucha to przez moją dietę a ona że to dobrze bo jak słyszy że matki o chlebie i wodzie... ;)
No i bardzo dobre podejście :) takie lekarki to ja rozumiem :)
Lekarz to zawód w którym człowiek uczy się całe życie więc dziwi mnie to że niektórzy dalej każą wprowadzać kobiecie karmiącej dietę.
 
reklama
Aniach czemu do szpitala? Tak ja pytałam o puchnięcie. Dzięki dziewczyny. My jutro idziemy na wizytę do położonej... pytała czy chce aby do domu przyszła czy ja przyjdę. Zimno jest kurde, ale może nie przeziębprzeziębi się. Dwa kroki tam mam.
 
Moja teściowa wczoraj do mnie że nie powinnam jeść pestkowych owoców .
Bo powiedziałam że chce zrobić sobie "nutelle" ze śliwek węgierek bo mam ciekawy przepis :D
To ja to usłyszałam od położnej na oddziale jak jadłam nektarynki . Że małego będzie bolał brzuszek . A jem nektarynki prawie codziennie i dzięki Bogu mój syn ma się dobrze :)
 
A w szpitalu też mi pani mówiła żebym nie piła nic cytrusowgo tylko sok jablkowy, żeby nie przesadzać z mlekiem i nabiałem ...
Takie tam.
Nie słuchałam gorliwie bo ja i tak zawsze robię po swojemu :p
A sok pomarańczowy lubię i nie będzie mi tu nikt zabraniał :D
To u mnie identycznie , żeby mleko nie tlustsze niż 1,5 % I żeby pić bawarkę to będę miała dużo pokarmu :p
A moje podejście było takie jak Twoje, wysłuchałam , pokiwałam głową a i tak robię po swojemu :)
 
To @StarAnia. pisała że przy KP ciągoty na słodkie rosną. Tyle słodkiego ile zjadłam przez ten MIESIĄC (tak tak moje dziecko dziś / jutro w nocy kończy 1 msc życia❤) nie zjadłam przez całe życie serio. Szczególnie wchodzą mi ciasta i pączki i praliny "Grześki"
Ja identycznie , nie pamiętam kiedy zjadłam tyle słodkości co przez ten czas po porodzie . Czekoladę milkę to codziennie podjadam ze 2 kostki minimum , a jak nie mam Kinder bueno w szafce to jestem chora normalnie :p
 
Dzień dobry!
W koncu normalna noc za nami :D pobudki o 12, 2, 4 i 6, ale szama, pielucha i znowu kimono, czyli wielki progres :D a teraz już nie śpimy. Młody zamula na moich kolanach i znosi dzielnie wyrazy miłości siostrzanej ;D
No i jedna fotka z wczoraj :)Zobacz załącznik 900802Zobacz załącznik 900803Zobacz załącznik 900804
Fajne te Twoje dzieciaczki :)
To ładnie dzisiaj Miłek przespał noc :)
A na Ciebie nie mogę się napatrzeć, serio wyglądasz jak nastolatka :)
 
@Mama7 mój miał taką strasznie suchą i łuszczącą się skórę i kupiłam w gemini krem Mediderm , duże opakowanie 0,5 kg za 17 zł i rewelacja :) W oczach mu się poprawiła skóra :) A to krem do skóry atopowej czyli bez zapachu i ma super konsystencję ;)
 
Co do kup, u nas też żółte z kulkami ;) i blusa też mam... :(
Jedziemy razem na tym samym wózku! Trzymaj się kochana, u mnie nic lepiej już pomału go rozgryzam zajadl o 20 i darl jape od 22 do 23:30 i ewidentnie szukał żarcia czyli nie mogę go karmić co trzy godz tylko wychodzi ze nocą domaga się co dwie jak się wkoncu najadl to od 24 do 4:30 dał nam spać! Także tak jak seremida pisała musimy dać sobie i dzieciom czasu, ja mam szew 1⃣ ciągły do ściągnięcia i wizyta mus za dwa tygodnie ale to dobrze
 
reklama
Do góry