reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Taaa... mi też ginekolog powiedział 4 września, że już wszystko gotowe i mogę urodzić nawet zaraz na schodach jak od niego wyjdę. No i co? I dupka... jutro mam kolejną wizytę :/ A też już tylko siedzę i non stop doszukuję się u siebie objawów rozpoczynającego się porodu.


Ja już zaczynam się bać. Ostatnio było 3 kg, ciekawe ile będzie teraz :(


No co mam Ci powiedzieć... brzydko się zachowała. Ale powiem Ci, że nie wiem co ja bym zrobiła, gdybym wylądowała w sali z kimś kto chrapie ;) Bo to właśnie nie jest kwestia chamstwa tej osoby, która chrapie - ten ktoś tak ma i nie może za siebie, więc nawet jak pogadasz i poprosisz o ciszę to w niczym nie pomoże ;) Twoja współkolatorka mogła to jednak zrobić dyskretniej...
Odnośnie wagi to nie ma się co bać :) mnie też straszył lekarz, że dzieciątko będzie duże i w dniu porodu ważył 3350 , a lekarz dwa tyg wcześniej już mówił że waży 3300 .
 
U mnie tez ostatnio(tydzień temu) było 3 kg, ale nie wydaje mi się to jakoś dużo :) lekarz mówił, że do końca powinien dobić do 3,5 :) widzisz bałaś się nie doczekać wizyty, to tak jak ja:D może Ty chociaż usłyszysz jakieś dobre wieści o rozwarcie lub skracającej się szyjce :>
A ja się niedawno poryczałam..leżeliśmy z moim S.i nagle łzy mi zaczęły cieknąć ,on zdezorientowany, co się dzieje, a ja już się zanoszę, że nie mam siły, że mam już dosyć, że już jestem zmęczona i jak pomyślę, że w najgorszym wypadku to może potrwać miesiąc to się wykończę. A on oczywiście spokojnie, że już tyle dałam radę to i teraz dam, że już końcówka przed nami..ech hormony a później zaczął mi ćwiczyć przysięgę małżeńska :D a tak, bo się nie chwaliłam za rok w sierpniu padnie sakramentalne tak :D w ostatnich dniach podpisaliśmy umowę z Dj i na salę weselną, a jutro jedziemy do kamerzysty. Myśleliśmy, że już będzie za późno, ale złożyło się, że wszyscy których chcieliśmy akurat mają wolne :D sam dj powiedział, że to dobry znak ;p i wtedy też razem chrzciny :) a mały już będzie trochę większy i tak właśnie chciałam :-)
O to fajnie wam się udało że wszyscy mają wolny termin bo zazwyczaj to trzeba ze 2 lata wcześniej rezerwować , to faktycznie dobry znak :)
No i oczywiście gratuluję :) będziesz mamą i żoną , czego chcieć więcej :)
 
Nna wypisie ze szpitala mam 2000j wit D3 plus 600j kwasów DHA dodatkowo biorę Ascofer i Magne B6 oraz kompleks Dople Hertz Mama Plus
Mamuśki karmiące ! Jakie witaminki przyjmujecie przy karmieniu ? Bo tak się zastanawiam położna zaproponowała przyjmowanie Wit D 6400 j.m. i by dziecko przyjmowała właśnie z moim mlekiem. Co myślicie??
Też biorę ten DoppelHerz Mama Aktiv Premium. Dziecku oprócz tego podaję wit. D 400j.
Narazie krótkie info: dziś rano o 5:01 przyszła na świat nasza córeczka, 4 kg i 56 cm :)
Poród zaczął się naturalnie, nawet nie zdążyłam dostać zaplanowanego znieczulenia :))
Gratulacje :)
 
reklama
Do góry