reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A jeszcze mamy termometr kupiony taki do sprawdzania wody i ani ja, ani chłop nie wiedzieliśmy ile to tych stopni ma być .
Ale po chwili patrzę i mówię "ej tu jest taka buźka uśmiechnięta na tej miarce" :-D
A chłop "no i gitara"
Także ten .... Trzecie dziecko :laugh2:
Ja myje młodego w wodzie na oko w naszej wannie i to dopiero patologia :)
 
Dziewczyny po CC ,Czy wy też dostajecie te zastrzyki w brzuch ?? Ja miałam 14 przepisane zostało mi jeszcze 5 .... W szpitalu mi robili to nie bolało ale w domu robi mi mój chłop i kuzwa boli .. Ale dobrze ze on robi bo sama nie dałabym rady..
To są p. zakrzepowe osobiście ja wolałam je sama sovie robić ;)
 
Cheetah dzięki za odp, zadzwoniłam drugi raz na żwirki i na środę mnie wpisała na to ktg, odebrała inna babka i była inna gadka. Kazała przyjechać jakby się coś działo, że do zobaczenia itp. Jutro pojadę sobie zrobić na starynkiewicza. A potem w środę tam. Kinderbueno jutro będziesz na ktg czy innego dnia?

Ja w środę na 11 na Starynkiewicza wedlug planu. No chyba ze się coś zadzieje :p
 
Dziewczyny urodzil dziś ktoś ?
Ja idę spać po KTG. Nie ufam temu sprzętowi.
Czy wy też macie problem z forum przez apke ? Słabo mi działa.
 
reklama
Dziewczyny po CC ,Czy wy też dostajecie te zastrzyki w brzuch ?? Ja miałam 14 przepisane zostało mi jeszcze 5 .... W szpitalu mi robili to nie bolało ale w domu robi mi mój chłop i kuzwa boli .. Ale dobrze ze on robi bo sama nie dałabym rady..
Możesz bardziej w bok robić. Spróbujcie też może większy fałd skóry brać i trzymajcie go cały czas (podczas wbicia igły, wpuszczania leku i wyciagania igły). Mi to pomogło.
 
Do góry