reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny. Tylko lopatologicznie bo ja już nie czaję.
Jak mam umowę do 31.01 to wiem że chroniona nie jestem. Ale w momencie przedłużenia mi tej umowy np 1.02.2018 do końca 2020 roku to od początku tej umowy jesyem już chroniona czy jednak nie i może mnie zwolnić? Pogubilam się już w tym chyba hahah

piu3w1d3gdjez5tu.png
Od początku kolejnej umowy jesteś chroniona, jeśli tylko nie kończy się ona przed Twoim 12 t.c.
 
reklama
Podstawa to opinia psychologa,który spotkał się z nami 2 razy i był w przedszkolu na obserwacji 2 godzinnej.
Lekarka nie powiedziała, że to diagnoza tylko, że to możliwe. Powiedziała też że wszystkie objawy mogą być zwiazane z SI.
W przedszkolu juz od pewnego czasu Panie sygnalizują, że Staś ma specyficzne zachowanie. Tzn nie włącza się do wspólnych zabaw dzieci jest samotnikiem.
No i Najwiekszy ich problem -jest mało samodzielny.



Jestem nauczycielem w osrodku dla dzieci z niepelnosprawnoscia ( miedzy innymi z autyzmem) wiem jak wiele zlego moze zdzialac " diagnoza lekarza ktory tylko przxypuszcza" bardzo Cie prosze, nie martw sie na zapas. Najpierw spotkaj sie z psychologirem, pedagogiem, neurlogopeda, terapeuta SI, zrob eeg glowy. I nie daj sie zwodzic tylko stawiaj na swoim!
 
StarAnia - przykro mi, ja czegoś podobnego doświadczyłam w pierwszej ciąży :/

Widzę, że termin kp się przewija. Ja sobie chwalę, Zosię karmiłam 13 msc i 2 tygodnie, a Szymusia karmię już 19 miesięcy i żal mi kończyć. Każda ma prawo karmić lub nie, ale faktem jest, że najlepsze mleko to te od mamy.
W ogóle to dziewczyny nie poddawajcie się przy ewentualnych problemach. Ja na początku trafiłam w szpitalu na położną, która uznała, że nie mam nic mleka i koniec, dać dziecku butlę. Nie zgodziłam się, to się obraziła i do mnie jeszcze z tekstem wyskoczyła, że dziecko zagłodzę na śmierć. Na drugi dzień inna położna, doradziła kapturki i problem zniknął.
 
Aleczka życze ci aby diagnoza wobec synka się nie potwierdziła .No i życzę szybkiej i trafnej diagnozy .

Co do porodu to ja bardzo dobrze wspominam poród dla mie to było coś cudownego każdej z was życzę tak szybkiego i mało bolesnego porodu.Udrodziłam bez znieczulenia jedyne co to podczas porodu dostałam oksytocyne i miałam przebijany pecherz płodowy miałam też nacinane krocze .
Ja pierwszych skurczy dostałam po godz 4 rano o godzinie 8:10 miałam już pełne rozwarcie a o godz 9:55 urodziłam córeczkę.Urodziłam w nie całe 2 godziny.Nie czułam żadnego bólu tylko skurcze parte ,nacinanie krocza też nie bolało a jak mie ginekolog zszywał to dostałam znieczulenie.
 
Szybkie pytanie.
Mam skierowanie na badanie moczu i na posiew moczu.
Czy to są dwa takie same pojemniki czy dwa różne? Przy czym ten na posiew specjalny, droższy.

3jgxugpjji86cg4t.png
 
reklama
Do góry