reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja siedzę na kiblu. Boli mnie dziś żołądek i mam nerwobóle. Czekam na wizytę jak na wybawienie jakieś. Od wczoraj 1.5 kg więcej. Chyba woda mi się zatrzymała.
 
W ogóle chyba adrenalina mnie trzyma bo padam na ryj a spać nie mogę. Czekam na tego mojego syna i czekam. Zaraz w drodze na wakacje mają przyjechać moi mężczyźni na chwilę. Tu na Madalińskiego są takie patia gdzie można kupić ciuchy. Zrobić zdjęcia. Jest InMedio. Na 3p. restauracja śniadania. Obiady. Przystawki. Kuchnia regionalna ;) jest apteka. Więc właściwie wszystko pod ręką choć brakuje mi ławek i jakiegoś mini parku na zewnątrz...
Sale 3 osobowe w większości wszystkie z łazienką. Także nie jest tragicznie. Leże z wcześniakiem po cc i wczesniakiem z 35tc :)
O to w szpitalu Full wypas , u nas tylko mały sklepik z jakimiś pierdołami i oczywiście ceny z kosmosu . Dlatego jeśli mi czegoś braknie to mój S. będzie musiał dowieźć :)
 
Hejka napisz mi ewentualnie jakby się okazało u mnie ze jednak będę karmić aczkolwiek nie wiem tego czy dam radę ale załóżmy że dałam to gdzie mam kupić stanik do karmienia na swoje wielkie bufory??? Ja ogólnie kupuje w firmy gorsenia i mam rozm 85 j chyba muszę zerknąć bo dawno nie brałam
Na stronie Alles są fajne.
Byłam o 12 zleciła mu badania krwi i jak będą ok to mi go dadza...
Na pewno będzie wszystko ok i niedługo Miki będzie z Tobą!
O to w szpitalu Full wypas , u nas tylko mały sklepik z jakimiś pierdołami i oczywiście ceny z kosmosu . Dlatego jeśli mi czegoś braknie to mój S. będzie musiał dowieźć :)
U nas to nic nie ma [emoji23]
 
reklama
Ja już po konsultacji anestezjologicznej. Zakwalifikowali mnie do CC, szok... [emoji23]
Pani ordynator OIOMu uświadomiła mnie, że w świetle nowych badań po znieczuleniu podpajęczynówkowym wcale nie trzeba leżeć ani 12, ani 24h tylko po ustąpieniu znieczulenia należy jak najszybciej wstać, co zapobiega powstawaniu zrostom i zakrzepom, a popunkcyjny ból głowy może wystąpić zarówno u osoby, która leżała plackiem, jak i u osoby, która zaraz po ustąpieniu odrętwienia wstała. Ale wiadomo, jak to na oddziałach jest.. jeszcze starymi zasadami lecą i każą plackiem leżeć..
 
Do góry