reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ten sam problem mam. Ciągle odkładam prasowanie na chłodniejsze dni [emoji6]

U mnie już tska wielka sterta dla dzidziutka a ja nie prasuje bo gorąco ( ale serio moje mieszkanie nagrzewa się jak piekarnik ) a codziennie jest gorąco i to tak, że wystarczy ze coś zrobię to leje się ze mnie na maxa. Wiec myśl o dodatkowym nagrzanym miejscu od żelazka to jak koszmar
 
A ja przy żylakach jaka mi dawkę wit k polecasz? A napisz mi jeszcze bo ja będę karmić mm czy później mam dowiemy dziecku podawać te wit k w kroplach? No wiem ze jak się karmi mm to trzeba
Z tym MM jest chyba tak, że musisz najpierw na składzie przeczytać, bo może być już dodane. I wtedy uzupełnić do tej dawki dobrej.
 
U mnie już tska wielka sterta dla dzidziutka a ja nie prasuje bo gorąco ( ale serio moje mieszkanie nagrzewa się jak piekarnik ) a codziennie jest gorąco i to tak, że wystarczy ze coś zrobię to leje się ze mnie na maxa. Wiec myśl o dodatkowym nagrzanym miejscu od żelazka to jak koszmar
Myślałam, że tylko ja się tak poce .. przy prasowaniu dosłownie jest tragedia. Leje się ze mnie niemilosiernie, także Cię rozumiem. Przyjdzie czas to będziemy prasowac, mam tylko nadzieję że zdążymy do porodu [emoji23]
 
reklama
U mnie to samo. Noc kiepską miałam bo tylko 3h pospalam i oczy jak 5 zł. Cały dzień snuje się po chałupie i sama nie wiem co mi jest:/ Chciałam odespać nocke ale oczywiście ja nie umiem spać w dzień... Do dupy to wszystko:/
A to ja identycznie , spałam może ze 3 h i teraz chodzę taka nie do życia . Jeszcze taka duchota że żyć się nie da .
 
Do góry