reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Na szkole rodzenia polozna akurat miala mozliwosc podlaczenia mnie do ktg. Takze przesiedzialam sobie dzisiaj 3 raz podlaczona, ale przynajmniej wiem, ze wszystko jest w porzadku.
Polozna powiedziala, ze zapis jest idealny, faktycznie malemu z 3 razy wyskoczylo tetno powyzej 180, ale to w momencie ruchu i wszytko jest prawidlowo. Takze srodkowy palec szpitalowi...
 
Ja dostałam glukometr, nawet dwa bo mój mąż wydębil i dla mamusi... To w sumie się wyrównało.

KINDERBUENOO88 no bez recepty trochę drogo... A kiedy masz Diabetologa?

Dziewczyny a która ma już 3 stopień dojrzałości łożyska?
Mi lekarka na ostatnim usg powiedziala, ze nie ma objawow starzenia łozyska ani zwapnien.
Szyjki wyjatkowo nie badala mi usg tylko recznie i tylko powiedziala, ze ok. Moze te ostatnie wizyty sa takie troche mniej dokladne, bo przeciez organizm sie szykuje do porodu to zadna roznica czy szyjka ma 4 czy 3 cm?
 
Na szkole rodzenia polozna akurat miala mozliwosc podlaczenia mnie do ktg. Takze przesiedzialam sobie dzisiaj 3 raz podlaczona, ale przynajmniej wiem, ze wszystko jest w porzadku.
Polozna powiedziala, ze zapis jest idealny, faktycznie malemu z 3 razy wyskoczylo tetno powyzej 180, ale to w momencie ruchu i wszytko jest prawidlowo. Takze srodkowy palec szpitalowi...
Super się złożyło, że położna miała taką możliwość . Teraz będziesz spała spokojnie [emoji6]
 
Ostatni będą pierwszymi.
Ja to wogole poza torba i dwoma paczkami tych gigantycznych-moich ulubionych-podpasek to nie mam nic naszykowane.....
koszule leza u mamy i czekaja na pranie....
ubranek nie biore bo daja szpitalne....
kosmetyki, sztucce itp wloze dzien pred - 12.09 mam byc przyjeta na oddzial i pewnie 13 cc :)
fajnie by wyszło, bo mlodsza córka z 13.07 ;)
 
reklama
Do góry