reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

no ale ta zamknięta grupa gdzie jest?

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Hej , trochę mnie nie było ale też trochę się działo. W skrócie czwartek i piatek ciemne plamienia dziś coraz jaśniejsze i za każdym razem jak siusiu byłam. Więc długo się nie zastanawiając pojechałam do szpitala. 4H czekania . Lekarz zwiększył lek do 3xdziennie. W poniedziałek mam iść do ogólnego po L4 . Beta z dziś to 1553 a na usg z dziś pecherzyk wielkości 0,69 cm.
Ogromny metlik w głowie. W czwartek będę czatowac przed drzwiami ginekolog mojej po kolejne L4 bo usg mam dopiero na 24/01 a wizyte na 15/02.
Oczywiście nie może być lekko. Aha o tetnie nic nie mówił wiec jeszcze wieksza niepewność.
Sorry ale nie wiem co myśleć.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę nadrobilam i przykro mi z powodu straty waszych bliskich. To trudne chwile , należy pamiętać o nich i wspominać te dobre chwilę aby jak najwięcej uśmiechu na twarzy było jak o nich myślimy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chciałam się was doradzić,pierwszy test zrobiłam tydz temu w piątek i wyszedł negatywny-to był dzień nadejścia @ a wczoraj odrazu dwie kreski,też tak dziwnie nie?skoro z ostatniej grudniowej@pokazuje mi 5 tydz,dobra nie nakręcam się umawiam się do Andrzeja-mój gin i będzie wszystko jasne
 
Do góry