reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Tulka śliczny ten Twój synek :)

Mój Filip jutro będzie miał 6 tygodni... szybko leci... ani się obejrzymy a będą pierwsze ząbki, słowa, kroki...

Pytanie do mam z cukrzyca ciążową - robilyscie już test po porodzie? Ja właśnie mam skierowanie na glukozę ale boję się iść... mam nadzieje ze ta wstrętna cukrzyca poszła sobie precz...
 
Lalki umarłabym zestrachu. I tak samo jak Ty bym spanikowala. Dziewczyny moj mały od pierwszego dnia okropnie płakał nie wiedzieliśmy co mu jest. Lekarze mowili to normalne ale ja nie odpuszczalam. Zrobiłam test Karrego i okazlo sie ze maly ma nietolerancje laktozy. Pojechaliśmy do guru w srod lekarzy. Okazalo sie mały zbyt duzo je piers i jego żołądek nie radzi z trawieniem. Wazyl po szpitalu 3630 teraz ma siedem tygodni i wazy 5800. Dal mu Delicol i Bobotic i bóle przeszły. Kazal sciagac pierwszy pokarm. I karmic co 3 h przeez 15 min. Jak maly nie pomylka to odstawiac od cyca aby nie polykal powietrza.

Dziewczyny jak Was znalesc na fb?
 
Cześć Dziewczyny.
Wyszłyśmy ze szpitala. Basię przebadali wzdłuż i wszerz i wszystko jest w porządku. Zaczęła powoli przybierać na wadze. Okazało sie ze problemy ze ssaniem związane są z budowa żuchwy. Przetestowaliśmy butelki 3 firm i na razie jest ok. Mała wczoraj skończyła 8 tygodni i wazy 4400. A jak waga Waszych dzieciaczków?
Pauluss jak widać u jednych dzieci jedzą za mało a u innych za dużo. Ważne ze wiemy w czym jest problem.
 
Ivon super ze z Coreczka ok. Moj Kai jak mial 3tyg wazyl 4700,ale on sie urodzil 4045 teraz ma miesiac i czuc go w rekach Pauluss myslalam ze piersia nie da sie przekarmic...

A nasz Skarb juz sie pieknie swiadomie usmiecha,zwlaszcza do Siostry i coraz bardziej swiadomy wszystkiego no i mniej spi. Borykamy sie z krostkami na buzce niby to tradzik,a poza tym jest cudnie.

Pozdrawiam
 
Hej hej :)
Lalki współczuję strasznie przygody z małą. Całe szczęście, że nie spaliście i małej nic się nie stało.
Doris u nas na szyjce to nie są krosty, tylko takie czerwone suche plamy. Od soboty jest na samym pepti i wydaje mi się, że plamy zaczynaja delikatnie blednąć. Skończyły się też problemy brzuszkowe. Nie płacze już przy robieniu kupki i przy bączkach.
Ivon mój mały jutro kończy 8 tyg. Tydzień temu na szczepieniu ważył 5500 :)

Mikołaj też sie pięknie już do nas uśmiecha. namiętnie ssie piątkę, czego do tej pory nie robił. Cmoka przy tym aż go słychać w całym mieszkaniu. ciągnie mnie za włosy w ogóle zaczyna więcej robić rączkami. Dziewczyny a jak u Was z podnoszeniem główki. Mój nienawidzi leżeć na brzuszku, zaraz się denerwuje i nie chce podnosić główki. Za to pięknie trzyma główkę przy noszeniu w pionie i ładnie podnosi i przytrzymuje główkę jak leży w pozycji brzuszek do brzuszka na mnie. Ile czasu dziennie wasze dzieci spędzają na brzuszku? Boję się, że będziemy mieli z tym problem...
 
Tulka śliczny ten Twój synek :)

Mój Filip jutro będzie miał 6 tygodni... szybko leci... ani się obejrzymy a będą pierwsze ząbki, słowa, kroki...

Pytanie do mam z cukrzyca ciążową - robilyscie już test po porodzie? Ja właśnie mam skierowanie na glukozę ale boję się iść... mam nadzieje ze ta wstrętna cukrzyca poszła sobie precz...
Ja dostalam skierowanie na ta glukoze i juz widze jak zygam po tym. na samą mysl mam gula w gardle.

co do wagi. Blanka za 2 dni bedzie miala 7 tygodni. tydzien temu wazyla 4400g.
 
Dziewczyny a moj maly nie podąża wZrokiem za zabawka i zaczęłam sie bac ze on nie widzi chociaz na twarzy skupia wzrok. U Nas w piatek Krzyś skonczyl 7 tygodni. A ja od wczoraj borykam sie z goraczka i guzami w piersi :( cos okropnego. Bol ze mozna sufit pocałować...

Tulka nasz tez nienawidzi leżeć na brzuchu. Wieszczy ze caly dom slyszy. Ale jaak zmienilismy troche pozycje i raczki ma pod soba to juz mu sie bardziiej podoba. A co do piąski Nasz tez.w sobote zaczal namiętnie sac a smoka w ogole nie chce

Ja dziewczyna jestemm na dieecie bo mały dostawal uczulenie. Jem tylko marchew buraki, wieprzowine, krolika, ryz, makaron, chleb i dzem jagodowy. I wszystko robie swooje nawet wedline. Katuje sie strasznie ale dla synka wszystko. Lekarz mowi ze po 3 miesiacach bedzie.juz dobrze. I kolki minal i uczulenie.
 
reklama
Do góry