reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Doris ja też myślę nad antykoncepcją tabletek nie chce bo brałam i zaczęły mi się robić po nich pajączki, miałam potworne bóle głowy itd.
Jakoś spirala mnie trochę przeraża może dlatego jak sobie pomyslę ze były przypadki że mimo spirali zachodziły kobiety w ciążę
Jest jeszcze wazektomia dla męża

Kaha trzymam kciuki za cycowanie :-)
 
reklama
Hehe, a u mnie nie wchodzą w grę tabsy ze względu na cholestazę w pierwszej ciąży, a co do spirali, to ja byłam w pierwszej ciąży, to chodziła ze mną na wizyty laska ze spiralą- w ciąży :D nie ma 100% metody
 
Laski a jak radzicie sobie z kółkami?moj maly chyba je ma no czasem tak krzyczy i marudzi że kilka godzin z nim walczę żeby usnął? A jak zaśnie to za godzinę znowu się budzi ehh...co do anty to ja polecam nuvaring poczytajcie w necie stosowana u mnie kilka miesięcy i super działa a po pierwszym miesiącu zero efektów ubocznych i nie trzeba pamiętać jak o tabsach
 
Natalia a karmisz piersią? my mieliśmy kolki ale przeszły gdy przesatałam jeść arbuza i słodycze i problemy się skończyły.
Ogólnie nie pomagalo nic... dopiero zmiana diety

U nas szał :) czas leci jak szalony. Jak nie z jednym to z drugim jest co robić :) ale szczęśliwa jestem mimo wszystko :)
jedyne co to strasznie mało śpi w dzień bo starszak to bardzo dużo spał..

A jak u was?
Kaha jak po CC się czujesz?? jak radzisz sobie ze spacerami i wózkiem jak nie ma M?
 
Pycia czemu sie dokarmiacie?

1985natalia u mnie kolek brak poki co:-) slyszalam o tym krazku, tez to rozwazalam :-)

Koltunek z dwojka na pewno masz wesolo:-) ale za to podwojne szczescie:-)
Powoli doszlam do siebie. Blizna sie goi zrobily sie zgrubienia smaruje mascia. Co do spacerow..z 1 pietra najpierw stelaz sprowadzam potem Jasia w gondoli wiec jakiea 7-8kg. Musze dawac rade.. zakupow nie robie zeby juz ich nie wnosic.. mam nadzieje ze sie nic nie porozchodzi. A Ty doszlas do siebie w pelni??
 
Mała bardzo często pije pod wieczór potrafi co 20 minut domagac0się o pierś, a piersi puste laktatorem ręcznym ściągam tez pokarm żeby pobudzić laktacje. Mała nie lubi prawej piersi wolniej z niej leci przez co denerwuje się i krzyczy. Kupujemy nestle nan pro żadnej wysypki nie dostała to zostajemy juz do końca przy tej marce . Malutka coś przestawiła się na inny czas i zasypia ok 1 chodze jak zombie.
 
reklama
Do góry