reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

U mnie polozna bylaa w piaatek i mowila ze jaak dotyka to nic nie wycieka i nie budzi to jej warpliwosci. Wiec jej zaufalam a teraz boje sie ze moze w srodkku cos sie dzieje a szppital tak mam daleko
 
reklama
20151002_033437.jpg

Brzuszek pełny lubi zadowolony������
 

Załączniki

  • 20151002_033417.jpg
    20151002_033417.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 57
  • 20151002_033437.jpg
    20151002_033437.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 62
Aneta ja malemu daje raz dziennie 60 ml herbatki. Pediatra mowila, ze mozna dac ile maly bedzie chcial, ale nie ma koniecznosci dopajania na mm.
 
Tulka mi lekarz po badaniu morfologi kazał małej podawać herbatkę delikatnie zrobiona plus Lyzke glukozy. Jest na mleku mm i troche kp i ponoc jest lekko odwodniona Wszystko super tylko moja jak czuje herbatę to nia pluje ....
 
Jestem i ja razem z moją Zuzanką :)
Już po wszystkim, jesteśmy od wczorajszego wieczora w domku :)
Urodziła się 1 października o 14:13, 3320, 53 cm, 10 pkt, poród siłami natury.. przeżyłyśmy :)
Karmimy się cycusiem i w nocy trochę butli, laktacja się rozkreca :)
dziś była polozna, wszystko super :)
kochamy się bardzo i już zyc bez siebie nie możemy :))
pozdrawiamy wszystkie mamusie i ich dzieciaczki!

p.s. czy ktoś jeszcze w dwupaku?
 
reklama
Kaha ja daje herbatke z kopru wloskiego z hipp w saszetkach do zaparzania.

Klaudixon ja niczym nie dosladzam bo maly chetnie pije ja bez dodatkow. Duzo siusia wiec chyba jest oki. A glukoza ma jakies wlasciwosci oprocz tego ze nadaje slodki smak?

Katka graty!
 
Do góry